Dostupné na

Bitcoin Trading

  • Zabezpečená obchodní platforma
  • Není potřeba Bitcoin peněženka
  • Velké množství metod pro vklad a výběr
Založit účet Obchodování s CFD Kryptoměn nese značné riziko ztráty kapitálu.

img


Ethereum Classic kurz

Aktuální cena k USD/EUR/BTC

Ethereum Classic kurz - Aktuální graf a vývoj ceny k Dolaru (ETC/USD)Ethereum Classic kurz - Aktuální graf a vývoj ceny k EURU (ETC/EUR)

▶Podívejte se na obchodní aplikaci u XM.com (MT5) ▶ Obchodování s CFD na Forex, Komodity, Akcie a další nástroje * CFD kontrakty zahrnují vysokou míru rizika

Ethereum Classic kurz - Aktuální graf a vývoj ceny k Bitcoinu (ETC/BTC)


Cena Etherea classic, Kurz za 1 Ethereum classic (zkr. ETC) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) v případě burzy (USD) Kraken (EUR), BitFinex (BTC). Najdete zde vývoj kurzu Ethereum classic z období cca posledního půl roku. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jedno Ethereum classic. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz Ethereum classic se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.


Spekulace na pokles kurzu Ethereum classic

S aplikací eToro můžete vydělávat i na poklesu kurzu. Co znamená obchodovat na pokles kurzu? Krátká pozice v eToro obchodníkům umožňuje vydělávat, když cena daného aktiva, které obchodujeme klesá. Příklad: Obchodník má za to, že Ethereum classic (ETC) je na nadhodnocené a cena Ethereum classic bude klesat, může zadat obchodní příkaz „Krátká pozice” a otevřít tak krátkou pozici pro Ethereum classic. Pokud cena Ethereum classic bude klesat, obchodník bude získávat dané procenta z poklesu jako zisk.

Více se dočtete v naší recenzi - recenze etoro