Akcie ADIDAS

ADIDAS - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • adidas - Will 16% Growth Continue In Q2?

  adidas - Will 16% Growth Continue In Q2? Seeking Alpha - Jul 21, 2017 adidas delivered some stellar 16-18% revenue growth in the past several years and Q1 2017, accompanied by strong bottom line development.

  21. 07. 2017
 • Breaking Down The Footwear Sector: Adidas Pipeline Still Strong, Under Armour ...

  Breaking Down The Footwear Sector: Adidas Pipeline Still Strong, Under Armour ... Benzinga - 1 hour ago With major footwear brands' second-quarter earnings reports in the books, Benzinga caught up with NPD Group's footwear analyst Matt Powell to gauge sentiment.

  17. 08. 2017
 • Adidas Will Likely Miss Revenue Guidance

  Adidas Will Likely Miss Revenue Guidance Seeking Alpha - Jul 18, 2017 Adidas raised its guidance in March, and now expects revenue to grow 11%-13% this year and at a 10%-12% CAGR in the next three years.

  18. 07. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume