Akcie ADIDAS

ADIDAS - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Adidas - More Evidence That It's Losing Momentum

  Adidas - More Evidence That It's Losing Momentum Seeking Alpha - Jun 14, 2017 I have been short adidas shares for a few weeks, as I believe the stock's current valuation is exaggerated considering the brand's slowing momentum and excessively optimistic targets.

  14. 06. 2017
 • Adidas Needs A Miracle To Support Its Stock Price

  Adidas Needs A Miracle To Support Its Stock Price Seeking Alpha - Jun 6, 2017 Last week I examined Nike Inc. (NYSE:NKE) and arrived at the conclusion that the company nearly everyone considers to be synonymous with sports is a solid business whose stock price is very attractive at the moment.

  06. 06. 2017
 • Nike Inc (NKE) Stock Will Outlast the Adidas AG (ADR) (ADDYY) Onslaught

  Nike Inc (NKE) Stock Will Outlast the Adidas AG (ADR) (ADDYY) Onslaught Investorplace.com - Jun 7, 2017 He did an excellent job in the eight years he was the chief executive at Henkel AG & Co. KGAA (ADR) (OTCMKTS:HENKY). Its latest earnings report in early May suggests he's doing the same at Adidas. Its quarterly profit was 7 million, 30% higher than ... Robots to help boost production in athletic apparel - Seeking Alpha Nike, Adidas adding robots to supply chain to deliver shoes customers want faster - MarketWatch

  07. 06. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume