Akcie ALLIANZ

ALLIANZ - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Germany's Allianz SE seeking to expand presence in Asia in wait for China permit

  Germany's Allianz SE seeking to expand presence in Asia in wait for China permit BusinessWorld Online Edition - Jun 21, 2017 While it has managed to turn around Pacific Investment Management Co., Allianz has lost ground in recent years to other European insurers in Asia Pacific, where a growing middle-class is driving demand for insurance.

  21. 06. 2017
 • Allianz seeks to bulk up in Asia in wait for market permit

  Allianz seeks to bulk up in Asia in wait for market permit China Daily - 13 hours ago German insurance group, Allianz SE, helped turn around asset manager Pimco in the United States. Now, it is trying to bulk up on the other side of the world.

  22. 06. 2017
 • Allianz Said to Explore Buying Rest of France's Euler Hermes

  Allianz Said to Explore Buying Rest of France's Euler Hermes Bloomberg - Jun 7, 2017 Allianz SE is exploring a plan to take Euler Hermes Group private, buying the shares it doesn't already own in the French trade-credit insurer, according to people familiar with the matter.

  07. 06. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume