Akcie ALLIANZ

ALLIANZ - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Allianz SE (ALV) PT Set at €210.00 by Commerzbank Ag

  Allianz SE (ALV) PT Set at €210.00 by Commerzbank Ag The Cerbat Gem - Jun 15, 2017 Allianz SE logo Commerzbank Ag set a €210.00 (7.06) price objective on Allianz SE (FRA:ALV) in a research report sent to investors on Wednesday morning.

  15. 06. 2017
 • Allianz SE ADR's (AZSEY) CEO Oliver Bäte on Q2 2017 Results - Earnings Call ...

  Allianz SE ADR's (AZSEY) CEO Oliver Bäte on Q2 2017 Results - Earnings Call ... Seeking Alpha - Aug 4, 2017 Ladies and gentlemen, welcome to the Allianz Conference Call on the Financial Results of the Second Quarter 2017. For your information, this conference is being recorded. How Many Allianz SE (ADR) (OTCMKTS:AZSEY)'s Analysts Are Bearish? - Finance News Daily

  05. 08. 2017
 • Allianz Net Income Soars 83 Percent

  Allianz Net Income Soars 83 Percent Insurance News Net - Aug 7, 2017 Second-quarter net income at Munich-based Allianz SE soared 83 percent to 2 billion euros from a year-ago, boosted by profits generated from the company's life and asset management segments, the company reported Friday.

  07. 08. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume