Akcie BASF SE

BASF SE - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Independent Research GmbH Analysts Give Basf Se (BAS) a €92.00 Price Target

  Independent Research GmbH Analysts Give Basf Se (BAS) a €92.00 Price Target The Cerbat Gem - Mar 31, 2017 Independent Research GmbH set a €92.00 (5.75) price target on Basf Se (ETR:BAS) in a research note released on Monday, July 10th.

  31. 03. 2017
 • BASF to discontinue XPS production in Schwarzheide, Germany

  BASF to discontinue XPS production in Schwarzheide, Germany Plastics News - Jul 24, 2017 BASF SE is set to discontinue the production of extruded polystyrene (XPS) at its Schwarzheide location in Germany, due to overcapacity and low margins, the German chemicals company announced July 24.

  24. 07. 2017
 • How BASF SE (BASFY) Stock Stands Out in a Strong Industry July 07, 2017

  How BASF SE (BASFY) Stock Stands Out in a Strong Industry July 07, 2017 Zacks.com - Jul 7, 2017 One stock that might be an intriguing choice for investors right now is BASF SE (BASFY - Free Report) . This is because this security in the Chemical - Diversified space is seeing solid earnings estimate revision activity, and is in great company from ...

  07. 07. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume