Akcie BEIERSDORF

BEIERSDORF AG O.N. - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Beiersdorf AG (BDRFF) Seeing Increased Action in Session

  Beiersdorf AG (BDRFF) Seeing Increased Action in Session Stock Daily Review - 18 hours ago Shares of Beiersdorf AG (BDRFF) have seen the needle move -1.10% or -1.20 in the most recent session. The OTC listed company saw a recent bid of 7.5000 on 3824 volume.

  22. 06. 2017
 • Beiersdorf AG (BEI) Given Neutral Rating at DZ Bank AG

  Beiersdorf AG (BEI) Given Neutral Rating at DZ Bank AG The Cerbat Gem - Jun 17, 2017 Beiersdorf AG logo Beiersdorf AG (ETR:BEI)'s stock had its “neutral” rating reaffirmed by DZ Bank AG in a note issued to investors on Wednesday, May 24th.

  18. 06. 2017
 • Beiersdorf AG (BEI) Given Average Rating of “Hold” by Brokerages

  Beiersdorf AG (BEI) Given Average Rating of “Hold” by Brokerages The Cerbat Gem - Jun 16, 2017 Beiersdorf AG logo Beiersdorf AG (ETR:BEI) has received an average rating of “Hold” from the twenty-three ratings firms that are currently covering the company, Marketbeat reports.

  16. 06. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume