Akcie BMW

BMW - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Bayerische Motoren Werke AG (BAMXF) Q4 2016 Results - Earnings Call Transcript

  Bayerische Motoren Werke AG (BAMXF) Q4 2016 Results - Earnings Call Transcript Seeking Alpha - Mar 23, 2017 Here the BMW brand is clearly number one in the premium segment and our BMW i3 is one of the top three best selling pure electric cars worldwide.

  23. 03. 2017
 • Bayerische Motoren Werke AG ADR

  Bayerische Motoren Werke AG ADR MarketWatch - Jul 31, 2017 Bayerische Motoren Werke AG ADR. Bayerische Motoren Werke AG engages in the manufacture and sale of automobiles and motorcycles.

  31. 07. 2017
 • BMW Is A Cheap Income Play

  BMW Is A Cheap Income Play Seeking Alpha - Oct 12, 2017 BMW manufactures and sells luxury cars and motorcycles worldwide. It is based in Germany, but has a global reach. It has a market capitalization of about billion and trades in the U.S.

  12. 10. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume