Akcie BMW

BMW - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • ValuEngine Downgrades Bayerische Motoren Werke AG (BAMXF) to Buy

  ValuEngine Downgrades Bayerische Motoren Werke AG (BAMXF) to Buy Transcript Daily - Apr 21, 2017 Bayerische Motoren Werke AG logo ValuEngine cut shares of Bayerische Motoren Werke AG (OTCMKTS:BAMXF) from a strong-buy rating to a buy rating in a research note issued to investors on Tuesday, July 25th.

  21. 04. 2017
 • Bayerische Motoren Werke AG (BAMXF) Q4 2016 Results - Earnings Call Transcript

  Bayerische Motoren Werke AG (BAMXF) Q4 2016 Results - Earnings Call Transcript Seeking Alpha - Mar 23, 2017 Ladies and gentlemen, good morning and welcome. These will be our main topics today. First from me, a brief introduction, what is important to me, where are we steering the BMW Group. Then Nicolas Peter will talk about our financial statements and the ...

  23. 03. 2017
 • Bayerische Motoren Werke's (BMWYY) Management on Q1 2017 Results - Earnings ...

  Bayerische Motoren Werke's (BMWYY) Management on Q1 2017 Results - Earnings ... Seeking Alpha - May 6, 2017 Good afternoon, ladies and gentlemen. This is Maximilian Schöberl. I would like to welcome you all to our telephone conference for the First Quarter Results.

  06. 05. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume