Akcie COMMERZBANK

COMMERZBANK AG O.N. - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • German authority: Maltese declarations still accepted by Commerzbank AG

  German authority: Maltese declarations still accepted by Commerzbank AG MaltaToday - May 30, 2017 The German federal financial supervisory authority has “unequivocally” confirmed that Commerzbank AG is still accepting declarations issued by Maltese audit firms, contrary to reports in certain media.

  30. 05. 2017
 • Commerzbank Ag (CBK) PT Set at €11.00 by Kepler Capital Markets

  Commerzbank Ag (CBK) PT Set at €11.00 by Kepler Capital Markets The Cerbat Gem - 16 hours ago Commerzbank Ag logo Kepler Capital Markets set a €11.00 (.22) price objective on Commerzbank Ag (ETR:CBK) in a research note released on Friday, May 19th. The Commerzbank Ag (CBK) Rating Reiterated by Deutsche Bank AG - BangaloreWeekly

  23. 06. 2017
 • Commerzbank Said to Offer Early Retirement to 3000 Staff

  Commerzbank Said to Offer Early Retirement to 3000 Staff Bloomberg - May 30, 2017 Commerzbank AG has sent out early-retirement offers to about 3,000 employees, a first key step in the German lender's plans to cut 9,600 jobs over four years, two people with knowledge of the matter said.

  30. 05. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume