Akcie CONTINENTAL

CONTINENTAL AG O.N. - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Founders' passion fuels Conti's network

  Founders' passion fuels Conti's network Automotive News (blog) - Nov 6, 2017 Jeff Klei, president of Continental AG's North American business, credits much of the initiative's success to Harden and Cerny's passion for and commitment to improving women's professional experience, plus support from above.

  06. 11. 2017
 • Continental AG to Present at the dbVIC - Deutsche Bank ADR Virtual Investor ...

  Continental AG to Present at the dbVIC - Deutsche Bank ADR Virtual Investor ... PR Newswire (press release) - Nov 13, 2017 NEW YORK, Nov. 13, 2017 /PRNewswire/ -- Continental AG (CTTAY, CON), Germany, today announced that Klaus Paesler, Investor Relations Manager, will present at the dbVIC - Deutsche Bank American Depositary Receipt (ADR) Virtual Investor ...

  13. 11. 2017
 • Are Analysts Bullish about Continental AG (ETR:CON) after last week?

  Are Analysts Bullish about Continental AG (ETR:CON) after last week? BZ Weekly - 1 hour ago Among 25 analysts covering Continental (ETR:CON), 11 have Buy rating, 2 Sell and 12 Hold. Therefore 44% are positive. Continental had 153 analyst reports since July 23, 2015 according to SRatingsIntel.

  24. 11. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume