Akcie DEUTSCHE POST

DEUTSCHE POST - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Brokerages Set Deutsche Post AG (DPSGY) Target Price at .00

  Brokerages Set Deutsche Post AG (DPSGY) Target Price at .00 Stock Observer - Apr 1, 2017 Deutsche Post AG logo Shares of Deutsche Post AG (OTCMKTS:DPSGY) have earned an average recommendation of “Buy” from the eight ratings firms that are currently covering the stock, Marketbeat reports.

  01. 04. 2017
 • Deutsche Post (DHL) & Ford To Manufacture Electric Van

  Deutsche Post (DHL) & Ford To Manufacture Electric Van CleanTechnica - Jun 14, 2017 “I consider this partnership another important boost for electro-mobility in Germany,” says Jürgen Gerdes, a member of the executive board of the Deutsche Post AG. “This step emphasizes that Deutsche Post is an innovation leader. It will relieve the ... BRIEF-Deutsche Post and Ford to manufacture E-Van - Ward's Auto

  15. 06. 2017
 • Thomas Ogilvie Appointed as New Member to Board of Management of Deutsche Post ...

  Thomas Ogilvie Appointed as New Member to Board of Management of Deutsche Post ... Business Wire (press release) - 22 hours ago The Supervisory Board of Deutsche Post AG appointed Thomas Ogilvie (pictured) as new member to Board of Management of Deutsche Post DHL Group.

  23. 06. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume