Akcie EON

E.ON AG - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • JP Morgan Chase & Co Analysts Give E.On Se (FRA:EOAN) a €11.00 Price Target

  JP Morgan Chase & Co Analysts Give E.On Se (FRA:EOAN) a €11.00 Price Target Dispatch Tribunal - 14 hours ago J P Morgan Chase & Co set a €11.00 (.94) price target on E.On Se (FRA:EOAN) in a report issued on Wednesday, November 8th. Nord/LB Analysts Give E.On Se (FRA:EOAN) a €13.00 Price Target - StockNewsTimes

  24. 11. 2017
 • Shares Running on Volume: E.ON SE (EOAN.DE)

  Shares Running on Volume: E.ON SE (EOAN.DE) The Business Union - 6 hours ago Shares of E.ON SE (EOAN.DE) have seen the needle move 0.21% or 0.02 in the most recent session. The XETRA listed company saw a recent bid of .76 on 3500000 volume.

  24. 11. 2017
 • Placing the Spotlight on E.ON SE (EOAA.DE): Technical Stock Update

  Placing the Spotlight on E.ON SE (EOAA.DE): Technical Stock Update Wall Street Review - 1 hour ago Investors have placed E.ON SE (EOAA.DE) shares on watch as the Aroon Up indicator has moved above 70, indicating that there is strong upward momentum building for the shares.

  24. 11. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume