Akcie FRESENIUS

FRESENIUS- aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Deutsche Bank AG Analysts Give Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (FME) a ...

  Deutsche Bank AG Analysts Give Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (FME) a ... StockNewsTimes - 4 hours ago Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) logo Deutsche Bank AG set a €83.00 (.65) price target on Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (ETR:FME) in a report issued on Friday. The firm currently has a neutral rating on the stock. FME has been the ... Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (FME) Given a €83.00 Price Target by ... - TrueBlueTribune JP Morgan Chase & Co Reiterates “€95.40” Price Target for Fresenius Medical ... - Week Herald

  23. 10. 2017
 • Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (FME) PT Set at €95.10 by JP Morgan ...

  Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (FME) PT Set at €95.10 by JP Morgan ... TrueBlueTribune - Oct 13, 2017 Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) logo Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (ETR:FME) has been given a €95.10 (1.88) price target by investment analysts at J P Morgan Chase & Co in a note issued to investors on Wednesday.

  13. 10. 2017
 • Berenberg Bank Analysts Give Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (ETR:FME ...

  Berenberg Bank Analysts Give Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (ETR:FME ... The Ledger Gazette - Sep 28, 2017 Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) logo Fresenius Medical Care AG & Co. (Pref) (ETR:FME) has been assigned a €95.60 (3.81) target price by investment analysts at Berenberg Bank in a research note issued on Tuesday, September 19th.

  28. 09. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume