HEIDELBERGCEMENT AG

HEIDELBERGCEMENT - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • HSBC Holdings plc Analysts Give HeidelbergCement AG (HEI) a €102.00 Price Target

  HSBC Holdings plc Analysts Give HeidelbergCement AG (HEI) a €102.00 Price Target TrueBlueTribune - 3 hours ago HeidelbergCement AG logo HSBC Holdings plc set a €102.00 (0.00) price target on HeidelbergCement AG (ETR:HEI) in a research report sent to investors on Wednesday, October 11th. HeidelbergCement AG (HEI) Given a €86.00 Price Target by JP Morgan Chase & Co ... - The Ledger Gazette HeidelbergCement AG (HEI) Given a €99.00 Price Target by Berenberg Bank Analysts - StockNewsTimes

  20. 10. 2017
 • Heidelbergcement Ag (HDELY) Sees Chaikin Money Flow Holding Above Zero

  Heidelbergcement Ag (HDELY) Sees Chaikin Money Flow Holding Above Zero Stock Daily Review - Oct 19, 2017 Heidelbergcement Ag (HDELY) shares have moved above the Chalkin Money Flow zero line, indicating potential buying momentum for the shares.

  19. 10. 2017
 • Making Sense of Yesterday's High: Heidelbergcement Ag (HDELY)

  Making Sense of Yesterday's High: Heidelbergcement Ag (HDELY) Nelson Research - 21 hours ago Heidelbergcement Ag (HDELY)'s high, the highest trade price for the day, was .84, while the lowest trade price for the day was .685.

  19. 10. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume