Akcie HENKEL

HENKEL - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Henkel - Buy On A Dip

  Henkel - Buy On A Dip Seeking Alpha - Aug 10, 2017 Henkel announced Q2 results on Aug. 10, reporting earnings per preferred share of 1.44 euros and adjusted EPS per preferred share of 1.55 euros.

  10. 08. 2017
 • Goldman Sachs Group, Inc. (The) Analysts Give Henkel AG & Co KGaA (HEN3) a ...

  Goldman Sachs Group, Inc. (The) Analysts Give Henkel AG & Co KGaA (HEN3) a ... The Ledger Gazette - 3 hours ago Henkel AG & Co KGaA logo Goldman Sachs Group, Inc. (The) set a €111.00 (0.59) price target on Henkel AG & Co KGaA (FRA:HEN3) in a research report report published on Tuesday. The firm currently has a sell rating on the stock. Several other ... Henkel AG & Co. (HENKY) Lifted to “Hold” at Zacks Investment Research - TrueBlueTribune Henkel AG & Co KGaA (FRA:HEN3) Given a €135.00 Price Target by Morgan Stanley ... - Week Herald

  20. 10. 2017
 • Trading Watch: Reviewing the Numbers for Henkel AG & Co. KGaA (XTRA:HEN3)

  Trading Watch: Reviewing the Numbers for Henkel AG & Co. KGaA (XTRA:HEN3) Financial Newsweek - 3 hours ago Henkel AG & Co. KGaA (XTRA:HEN3) presently has an EV or Enterprise Value of 53111515. The EV helps show how the market assigns value to a company as a whole.

  20. 10. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume