Akcie HENKEL

HENKEL - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Henkel - Buy On A Dip

  Henkel - Buy On A Dip Seeking Alpha - Aug 10, 2017 Henkel announced Q2 results on Aug. 10, reporting earnings per preferred share of 1.44 euros and adjusted EPS per preferred share of 1.55 euros.

  10. 08. 2017
 • Trading Updates on Shares of Henkel AG & Co. KGaA (HEN3.DE)

  Trading Updates on Shares of Henkel AG & Co. KGaA (HEN3.DE) The Business Union - 11 hours ago Technical traders have a large inventory of technical indicators they may use when doing technical stock analysis. After a recent look, the 14-day ATR for Henkel AG & Co. KGaA (HEN3.DE) is resting at 1.87. First developed by J. Welles Wilder, the ATR ... Henkel AG & Co KGaA (FRA:HEN3) PT Set at €135.00 by Independent Research GmbH - Week Herald Citigroup Inc. Analysts Give Henkel AG & Co KGaA (FRA:HEN3) a €125.00 Price Target - Stock Observer

  17. 08. 2017
 • Share Activity Lifted for Henkel AG & Co. KGaA (HEN3.DE) in Session

  Share Activity Lifted for Henkel AG & Co. KGaA (HEN3.DE) in Session JCTY News - 1 hour ago Shares of Henkel AG & Co. KGaA (HEN3.DE) is moving on volatility today 0.09% or 0.10 from the open. The XETRA listed company saw a recent bid of 113.30 on 261043 volume.

  17. 08. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume