Akcie INFINEON TECHNOLOGIES

INFINEON TECH- aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Sanford C. Bernstein Analysts Give Infineon Technologies AG (IFXA) a €21.00 ...

  Sanford C. Bernstein Analysts Give Infineon Technologies AG (IFXA) a €21.00 ... Markets Daily - Apr 25, 2017 Infineon Technologies AG logo Sanford C. Bernstein set a €21.00 (.71) price objective on Infineon Technologies AG (ETR:IFXA) in a report issued on Wednesday morning. The firm currently has a buy rating on the technology company's stock. IFXA has ...

  25. 04. 2017
 • Infineon Technologies' (IFNNF) Reinhard Ploss on Q3 2017 Results - Earnings ...

  Infineon Technologies' (IFNNF) Reinhard Ploss on Q3 2017 Results - Earnings ... Seeking Alpha - Aug 1, 2017 Good morning everyone, welcome to the conference call for and analysts and investors for Infineon Technologies' 2017 Fiscal Third Quarter Results. Revenue growth driven by industrial applications and power supplies. Growing ... - WebWire (press release)

  01. 08. 2017
 • Infineon Technologies AG (IFNNY) Ichimoku Levels Indicate Positive Trend

  Infineon Technologies AG (IFNNY) Ichimoku Levels Indicate Positive Trend Melville Review - 11 hours ago Infineon Technologies AG (IFNNY) shares opened the last session at .0900, touching a high of .1600 and a low of .0200 , yielding a change of -0.01.

  19. 08. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume