Akcie INFINEON TECHNOLOGIES

INFINEON TECH- aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • 'Worse Than KRACK' -- Google And Microsoft Hit By Massive 5-Year-Old ...

  'Worse Than KRACK' -- Google And Microsoft Hit By Massive 5-Year-Old ... Forbes - Oct 16, 2017 Now there's the plainer-named ROCA -- another complex but dangerous weakness in widely used cryptography found in chips made by German company Infineon Technologies AG. Fujitsu, Google, HP, Lenovo and Microsoft have all pushed out fixes for their ... Vulnerability in code library allows attackers to work out private RSA keys - Help Net Security Serious encryption flaw in Infineon chips exposes billions of devices to attack - SiliconANGLE News (blog)

  16. 10. 2017
 • Infineon Technologies AG (IFNNY) Downgraded by Zacks Investment Research to ...

  Infineon Technologies AG (IFNNY) Downgraded by Zacks Investment Research to ... Dispatch Tribunal - Oct 19, 2017 Infineon Technologies AG logo Zacks Investment Research downgraded shares of Infineon Technologies AG (NASDAQ:IFNNY) from a hold rating to a strong sell rating in a research note published on Wednesday. Infineon Technologies AG (IFNNY) Downgraded by Zacks Investment Research - TrueBlueTribune Infineon Technologies AG (ETR:IFXA) Given a €21.30 Price Target by Goldman ... - StockNewsTimes

  19. 10. 2017
 • Infineon Technologies AG (IFX.DE) Sees Nice Weekly Performance

  Infineon Technologies AG (IFX.DE) Sees Nice Weekly Performance Lenox Ledger - 11 hours ago Infineon Technologies AG (IFX.DE) shares are showing positive momentum over the past week as the stock has clocked in with gains of 3.07%.

  23. 10. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume