Akcie LANXESS

LANXESS AG - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Buffett Buys Stake in German Specialty Chemicals Maker Lanxess

  Buffett Buys Stake in German Specialty Chemicals Maker Lanxess Bloomberg - May 29, 2017 Lanxess AG soared in Frankfurt trading after Warren Buffett's General Reinsurance AG unit bought a 3 percent stake, placing the U.S. Warren Buffett's General Re Takes Stake in German Chemicals Group Lanxess - TheStreet.com Berkshire Hathaway Inc. (BRK.B) Buys Stake In German Chemicals Maker - StockNews.com (blog)

  29. 05. 2017
 • Lanxess AG (LXS) Given a €70.00 Price Target by S&P Global Analysts

  Lanxess AG (LXS) Given a €70.00 Price Target by S&P Global Analysts The Cerbat Gem - 6 hours ago Lanxess AG logo Lanxess AG (ETR:LXS) has been assigned a €70.00 (.78) price target by equities researchers at S&P Global in a report released on Monday, May 29th. Lanxess AG (LXS) Given a €72.00 Price Target by Independent Research GmbH Analysts - Transcript Daily Goldman Sachs Group Inc Analysts Give Lanxess AG (LXS) a €71.00 Price Target - BBNS

  23. 06. 2017
 • Lanxess completes Chemtura acquisition

  Lanxess completes Chemtura acquisition RubberNews.com - Apr 21, 2017 COLOGNE, Germany—Lanxess A.G. has completed the acquisition of Chemtura Corp., one of the world's leading suppliers of flame retardant and lubricant additives, effective April 21.

  21. 04. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume