Akcie LINDE

LINDE AG - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Linde AG to sign major Russian order - sources

  Linde AG to sign major Russian order - sources Business Insider - May 29, 2017 FRANKFURT, May 29 (Reuters) - German industrial gases group Linde AG is about to receive a major order from a Russian company, two people familiar with the deal told Reuters on Monday.

  29. 05. 2017
 • BRIEF-Praxair confirms agreement in principle regarding deal with Linde AG

  BRIEF-Praxair confirms agreement in principle regarding deal with Linde AG Reuters - May 24, 2017 Praxair Inc. confirms agreement in principle regarding a business combination agreement with Linde AG subject to board approvals of both parties.

  24. 05. 2017
 • Linde Board Agrees to Billion Gases Tie-Up With Praxair

  Linde Board Agrees to Billion Gases Tie-Up With Praxair Bloomberg - Jun 1, 2017 Linde AG reached a final agreement for a billion combination with Praxair Inc. to create the world's largest supplier of industrial gases, ending months of suspense about whether the deal would go through amid opposition from German employees. Linde AG and Praxair (PX) Agree to Merger of Equals - StreetInsider.com Praxair, Linde announce combination agreement - Danbury News Times

  01. 06. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume