AKcie MERCK KGAA

MERCK KGAA O.N. - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Merck KGaA's (MKGAF) CEO Stefan Oschmann on Q2 2017 Results - Earnings Call ...

  Merck KGaA's (MKGAF) CEO Stefan Oschmann on Q2 2017 Results - Earnings Call ... Seeking Alpha - Aug 6, 2017 Many thanks Jasmine and a warm welcome from my side here in Darmstadt to this Merck Q2 2017 conference call. My name is Constantin Fest, I'm Head of Investor Relations at Merck. Joining us today on this call is Stefan Oschmann, our Group CEO; Walter ...

  06. 08. 2017
 • 36.26

  36.26 MarketWatch - Jul 25, 2017 Merck KGaA engages in the manufacturing of pharmaceutical and chemical products. It operates through the following segments: Healthcare, Life Science, and Performance Materials.

  25. 07. 2017
 • Merck KGaA, Baylor join together in vaccine work against neglected diseases

  Merck KGaA, Baylor join together in vaccine work against neglected diseases FiercePharma - Aug 8, 2017 Vaccine experts have long lamented a development system that overlooks diseases prevalent in poor countries while prioritizing lucrative projects.

  08. 08. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume