Akcie METRO AG ST O.N.

METRO AG ST O.N. - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • 2.451

  2.451 MarketWatch - May 4, 2011 Ceconomy AG ADR. CECONOMY AG provides online platform technology solutions services. The company focuses on shopping online and on-site at consumer electronic store.

  04. 05. 2011
 • Ceconomy AG (MEO3) Given Consensus Recommendation of “Hold” by Brokerages

  Ceconomy AG (MEO3) Given Consensus Recommendation of “Hold” by Brokerages StockNewsTimes - Oct 17, 2017 Ceconomy AG logo Ceconomy AG (ETR:MEO3) has earned a consensus rating of “Hold” from the twenty-three analysts that are presently covering the company, MarketBeat reports.

  17. 10. 2017
 • Germany's New Consumer-Electronics King Has Amazon in Sights

  Germany's New Consumer-Electronics King Has Amazon in Sights Bloomberg - Jul 12, 2017 The separation into food and electronics is intended to focus Ceconomy and the food business it's breaking away from. At Thursday's opening, the combined value of the electronics chain and Metro Wholesale & Food Specialist AG was 10.2 billion euros, ...

  12. 07. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume