Akcie METRO AG ST O.N.

METRO AG ST O.N. - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Split Of Metro Group Will Enable Faster Growth

  Split Of Metro Group Will Enable Faster Growth Forbes - Dec 15, 2016 Metro Group , the world's eighth largest retailer, achieved its sales and earnings targets for the fiscal year ending Sept.

  15. 12. 2016
 • Metro AG Breakup Plan Faces Opposition

  Metro AG Breakup Plan Faces Opposition Wall Street Journal - Sep 23, 2016 FRANKFURT—Metro AG, one of Europe's largest retailers, wants to break itself up to boost shareholder value, but the co-owner of a major subsidiary doesn't like the deal and warns that it would ultimately destroy value.

  23. 09. 2016
 • Springbok Capital Management Has Trimmed Wpx Energy (WPX) Holding, Metro AG ...

  Springbok Capital Management Has Trimmed Wpx Energy (WPX) Holding, Metro AG ... Key Gazette - 5 hours ago Springbok Capital Management Llc decreased Wpx Energy Inc (WPX) stake by 31.13% reported in 2016Q4 SEC filing. Springbok Capital Management Llc sold 86,423 shares as Wpx Energy Inc (WPX)'s stock declined 6.43%.

  29. 05. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume