RWE AG

RWE AG - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Společnost RWE patří k předním evropským energetickým společnostem a obsluhuje v různých zemích Evropy více než 16 mil. zákazníků. RWE se zabývá širokou škálou činností v energetické oblasti, od průzkumu a těžby ropy přes výrobu elektřiny a její distribuci až po distribuci zemního plynu a obnovitelné zdroje.

RWE patří mezi tři největší výrobce elektřiny v Německu, Velké Británii nebo například v Nizozemsku a v posledních letech silně expandovala také v zemích střední a východní Evropy, včetně České republiky. Zde dodává zákazníkům zemní plyn a v posledních měsících také prodává elektrickou energii stále většímu počtu českých domácností. Firma je také v čele evropského vývoje v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • RWE: Looking Appealing, Thanks To Innogy

  RWE: Looking Appealing, Thanks To Innogy Seeking Alpha - Feb 6, 2017 The listed spin-off has a much greater market valuation than its parent company while RWE still owns the vast majority of Innogy's shares.

  06. 02. 2017
 • RWE AG (RWE) Given a €18.50 Price Target at Oddo Securities

  RWE AG (RWE) Given a €18.50 Price Target at Oddo Securities Chaffey Breeze - 2 hours ago RWE AG logo RWE AG (FRA:RWE) received a €18.50 (.79) target price from analysts at Oddo Securities in a research note issued on Tuesday, May 16th. RWE AG (RWE) PT Set at €16.50 by Goldman Sachs Group Inc - BBNS

  29. 05. 2017
 • BRIEF-Engie SA weighing offer for RWE AG's German renewable-energy utility ...

  BRIEF-Engie SA weighing offer for RWE AG's German renewable-energy utility ... Reuters - Mar 13, 2017 LONDON/MADRID, May 12 A global cyberattack leveraging hacking tools widely believed by researchers to have been developed by the U.S.

  13. 03. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume