RWE AG

RWE AG - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Společnost RWE patří k předním evropským energetickým společnostem a obsluhuje v různých zemích Evropy více než 16 mil. zákazníků. RWE se zabývá širokou škálou činností v energetické oblasti, od průzkumu a těžby ropy přes výrobu elektřiny a její distribuci až po distribuci zemního plynu a obnovitelné zdroje.

RWE patří mezi tři největší výrobce elektřiny v Německu, Velké Británii nebo například v Nizozemsku a v posledních letech silně expandovala také v zemích střední a východní Evropy, včetně České republiky. Zde dodává zákazníkům zemní plyn a v posledních měsících také prodává elektrickou energii stále většímu počtu českých domácností. Firma je také v čele evropského vývoje v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • RWE AG (RWEOY) Q2 2017 Results - Earnings Call Transcript

  RWE AG (RWEOY) Q2 2017 Results - Earnings Call Transcript Seeking Alpha - Aug 15, 2017 Good morning to everyone on the phone and to those who are joining us via webcast. I'm joined here by Markus Krebber for the presentation on the First Half of Fiscal Year 2017. Germany's RWE to pay special dividend after major tax refund - Financial Times

  15. 08. 2017
 • Is RWE AG (RWE.DE) Heading Towards a Reversal?

  Is RWE AG (RWE.DE) Heading Towards a Reversal? Concord Register - 7 hours ago Investors and paying cloes attention to shares of RWE AG (RWE.DE) as the Relative Momentum Indicator or RMI has been spotted trending higher over the past week.

  20. 10. 2017
 • Rwe Ag Ord ADR (RWEOY) RMI Rising Over Past Week

  Rwe Ag Ord ADR (RWEOY) RMI Rising Over Past Week Wall Street Review - 8 hours ago Rwe Ag Ord ADR (RWEOY) shares have popped up on the radar as the RMI or Relative Momentum Indicator has trended higher over the past 5 sessions.

  20. 10. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume