Akcie SALZGITTER

SALZGITTER AG O.N. - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Salzgitter AG (SZGPY) Cut to “Neutral” at Goldman Sachs Group, Inc. (The)

  Salzgitter AG (SZGPY) Cut to “Neutral” at Goldman Sachs Group, Inc. (The) BNB Daily (blog) - Aug 15, 2017 Salzgitter AG logo Goldman Sachs Group, Inc. (The) cut shares of Salzgitter AG (OTC:SZGPY) from a buy rating to a neutral rating in a research note released on Wednesday, July 19th, StockTargetPrices.

  15. 08. 2017
 • Salzgitter AG (SZG.DE) Price Moves Above the Cloud

  Salzgitter AG (SZG.DE) Price Moves Above the Cloud Financial Newsweek - 10 hours ago Shares of Salzgitter AG (SZG.DE) recently touched .70, which places the stock above the Ichimoku cloud, indicating positive momentum and a potential buy signal for the equity.

  19. 08. 2017
 • What's Behind Salzgitter AG (SZG.DE)'s Movement

  What's Behind Salzgitter AG (SZG.DE)'s Movement Evergreen Caller - Aug 18, 2017 Shares of Salzgitter AG (SZG.DE) is moving on volatility today -1.68% or -0.62 from the open. The XETRA listed company saw a recent bid of 36.32 on 160174 volume.

  18. 08. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume