Akcie SAP

SAP AG - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • SAP Simplifies Business Planning and Consolidation Based on SAP® BW/4HANA

  SAP Simplifies Business Planning and Consolidation Based on SAP® BW/4HANA PR Newswire (press release) - Jun 14, 2017 AMSTERDAM, June 14, 2017 /PRNewswire/ -- SAP SE (NYSE: SAP) today announced the general availability of SAP® Business Planning and Consolidation (SAP BPC) 11.0, version for SAP BW/4HANA.

  14. 06. 2017
 • SAP SE Extends Ties with Fujitsu to Improve ERP Solutions

  SAP SE Extends Ties with Fujitsu to Improve ERP Solutions Nasdaq - Jun 5, 2017 SAP SE SAP recently announced that it has extended ties with Japan-based information and technology behemoth, Fujitsu Limited, to launch advanced enterprise resource-planning ("ERP") solutions based on artificial intelligence ("AI") and the Internet of ... Attunity Gold Client Achieves New SAP-certified Integration With SAP S/4HANA® - PR Newswire (press release) Intelligent cloud, analytics demonstrate SAP's vision - Manila Bulletin

  05. 06. 2017
 • Reinvented SAP® SuccessFactors® Mobile Delivers Unmatched Employee Experience

  Reinvented SAP® SuccessFactors® Mobile Delivers Unmatched Employee Experience PR Newswire (press release) - Jun 14, 2017 LONDON, June 14, 2017 /PRNewswire/ -- SAP SE (NYSE: SAP) today announced a completely new design of the SAP® SuccessFactors® Mobile app for iOS, to be made available on the Apple App Store later this month.

  14. 06. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume