Akcie SIEMENS

SIEMENS - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Hendrick Extends Longstanding Software Deal With Siemens AG

  Hendrick Extends Longstanding Software Deal With Siemens AG SportsBusiness Daily - Apr 17, 2018 Hendrick Motorsports has extended through '24 its longtime deal with Siemens AG to provide the software that manages production and development for HMS' race cars.

  17. 04. 2018
 • Siemens is expanding in the Middle East with a 0 million internet of things ...

  Siemens is expanding in the Middle East with a 0 million internet of things ... CNBC - Apr 16, 2018 German multinational Siemens is expanding its already sizeable Middle East presence by investing in the digital sphere, to the tune of 0 million over the next three years. Siemens piloted AI diligence tools on recent transaction - Canadian Lawyer Magazine Siemens strengthening digital T&D portfolio with new substation tech ... - POWER magazine

  16. 04. 2018
 • Osram Warns of Lighting Slowdown for Second Time This Year

  Osram Warns of Lighting Slowdown for Second Time This Year Bloomberg - 11 hours ago The issue famously led to a spat that saw a Siemens representative decline to discharge the Osram board at the annual shareholder meeting in 2016.

  24. 04. 2018

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume