Akcie SIEMENS

SIEMENS - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Siemens Plans Thousands of Job Cuts Over Two Divisions

  Siemens Plans Thousands of Job Cuts Over Two Divisions Bloomberg - Oct 19, 2017 Siemens AG is starting what could be its largest round of job cuts in at least two years and may close several sites as part of a reorganization plan, people familiar with the matter said. Siemens plans thousands of job cuts: German media - MarketWatch Siemens Is Said to Plan Thousands of Job Cuts in Divisions - BloombergQuint

  19. 10. 2017
 • Siemens Reportedly Downsizing Power and Gas Business

  Siemens Reportedly Downsizing Power and Gas Business POWER magazine - Oct 19, 2017 Stricken by falling orders for large gas turbines, global technology conglomerate Siemens AG is reportedly moving to downsize its Power and Gas segment.

  19. 10. 2017
 • How to Run a 170 Year Old Company Like A Startup

  How to Run a 170 Year Old Company Like A Startup Fortune - Oct 4, 2017 Joe Kaeser is not wasting time—he's taking action. He's the CEO of Siemens AG, one of the world's largest industrial enterprises with revenues of billion.

  04. 10. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume