Akcie THYSSENKRUPP

THYSSENKRUPP - aktuální graf a vývoj ceny v EUR

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.Zprávy

 • Germany's Biggest Steelmaker Set to Unveil a Future Beyond Steel

  Germany's Biggest Steelmaker Set to Unveil a Future Beyond Steel Bloomberg - Jun 19, 2017 It is a mark of the transformation going on at Thyssenkrupp AG that the most profitable operation at Germany's biggest steel company is producing elevators not metal.

  20. 06. 2017
 • Commerzbank Ag Reiterates “€29.00” Price Target for ThyssenKrupp AG (TKA)

  Commerzbank Ag Reiterates “€29.00” Price Target for ThyssenKrupp AG (TKA) The Cerbat Gem - 14 hours ago ThyssenKrupp AG logo ThyssenKrupp AG (FRA:TKA) has been given a €29.00 (.22) target price by equities research analysts at Commerzbank Ag in a research note issued to investors on Friday, May 19th.

  22. 06. 2017
 • The ThyssenKrupp AG (TKA) PT Set at €28.50 by Berenberg Bank

  The ThyssenKrupp AG (TKA) PT Set at €28.50 by Berenberg Bank BangaloreWeekly - 20 minutes ago Several other equities research analysts also recently commented on TKA. Bank of America Corporation reissued a neutral rating on shares of ThyssenKrupp AG in a report on Tuesday, January 24th. Citigroup Inc. set a €22.50 (.00) price target on ... Barclays PLC Reiterates €21.00 Price Target for ThyssenKrupp AG (TKA) - Stock Observer

  23. 06. 2017

Přehled vývoje cen nejznámějších německých akcií v měně EURO (EUR), zejména společností, které se obchodují na Frankfurtské burze. Kurzy německých akcií jsou zpožděny o 15 minut a řazeny abecedně. Můžete se také podívat na vývoj kurzu německého indexu DAX, který se skláda z 30 hlavních německých akcií obchodovaných na frankfurtské burze.

Symbol Jméno Last Trade Price Změna Změna (%) Ask Bid Day's Low Day's High Average Daily Volume