img

Monero kurz

Aktuální cena v (USD/EUR/BTC).

Monero kurz, aktuální graf a vývoj ceny k Dolaru (XMR/USD)

Upozornění: Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Ujistěte se, že plně chápete s tím spjatá rizika. Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny kruzy CFDs (Kryptoměny) nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.

Monero kurz, aktuální graf a vývoj ceny k EURU (XMR/EUR)

▶ Podívejte se na obchodní aplikaci u XM.com (MT5) ▶ Obchodování s CFD na Bitcoin/Litecoin/Ehtereum a další kryptoměny

Monero kurz, aktuální graf a vývoj ceny k Bitcoinu (XMR/BTC)

▶ Podívejte se na obchodní aplikaci u XM.com (MT5) ▶ Obchodování s CFD na Bitcoin/Litecoin/Ehtereum a další kryptoměny

Cena Monera, Kurz za 1 Monero (zkr. XMR) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) v případě burzy (USD) a Kraken (EUR) a Bitfinex pro (BTC). Najdete zde vývoj kurzu virtuální měny Monero z období cca posledního půl roku. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jedeno Monero. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz Monera se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.


Spekulace na pokles kurzu kryptoměny Monero

S aplikací Plus500 můžete vydělávat i na poklesu kurzu. Co znamená obchodovat na pokles kurzu? Krátká pozice v Plus500 obchodníkům umožňuje vydělávat, když cena daného aktiva, které obchodujeme klesá. Příklad: Obchodník má za to, že Monero (XMR) je na nadhodnocené a cena Monera bude klesat, může zadat obchodní příkaz „Krátká pozice” a otevřít tak krátkou pozici pro Monero. Pokud cena Monera bude klesat, obchodník bude získávat dané procenta z poklesu jako zisk.

Více se dočtete v naší recenzi - recenze plus500