img

Nem kurz

Aktuální cena v (USD/EUR/BTC).

Nem kurz, aktuální graf a vývoj ceny v USD (XEM/USD)

Upozornění: Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Ujistěte se, že plně chápete s tím spjatá rizika. Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny kruzy CFDs (Kryptoměny) nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.

Ripple kurz, aktuální graf a vývoj ceny v EUR (XEM/EUR)

▶ Podívejte se na obchodní aplikaci u plus500 ▶ Obchodování s CFD na Bitcoin/Litecoin/Ehtereum a další kryptoměny

Nem kurz, aktuální graf a vývoj ceny v Bitcoinu (XEM/BTC)

▶ Podívejte se na obchodní aplikaci u plus500 ▶ Obchodování s CFD na Bitcoin/Litecoin/Ehtereum a další kryptoměny

Cena Nem, Kurz za 1 Nem (zkr. XEM) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) v případě burzy Kraken (EUR) a Bitfinex pro (BTC). Najdete zde vývoj kurzu virtuální měny Nem z období cca posledního půl roku. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jeden Nem. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz Nem se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.


Spekulace na pokles kurzu Nem

S aplikací Plus500 můžete vydělávat i na poklesu kurzu. Co znamená obchodovat na pokles kurzu? Krátká pozice v Plus500 obchodníkům umožňuje vydělávat, když cena daného aktiva, které obchodujeme klesá. Příklad: Obchodník má za to, že Nem je na nadhodnocené a cena Nem bude klesat, může zadat obchodní příkaz „Krátká pozice” a otevřít tak krátkou pozici pro Nem. Pokud cena Nem bude klesat, obchodník bude získávat dané procenta z poklesu jako zisk.

Více se dočtete v naší recenzi - recenze plus500