img

NEO kurz

Aktuální cena v (USD/EUR/BTC).

NEO kurz, aktuální graf a vývoj ceny k Dolaru (NEO/USD)

Upozornění: Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Ujistěte se, že plně chápete s tím spjatá rizika. Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny kruzy CFDs (Kryptoměny) nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.

NEO kurz, aktuální graf a vývoj ceny k EURU (NEO/EUR)

▶ Podívejte se na obchodní aplikaci u XM.com (MT5) ▶ Obchodování s CFD na Bitcoin/Litecoin/Ehtereum a další kryptoměny

NEO kurz, aktuální graf a vývoj ceny k Bitcoinu (NEO/BTC)

▶ Podívejte se na obchodní aplikaci u XM.com (MT5) ▶ Obchodování s CFD na Bitcoin/Litecoin/Ehtereum a další kryptoměny

Cena NEO, Kurz za 1 NEO (zkr. XMR) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) v případě burzy (USD) a Kraken (EUR) a Bitfinex pro (BTC). Najdete zde vývoj kurzu virtuální měny NEO z období cca posledního půl roku. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jedeno NEO. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz Monera se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.


Spekulace na pokles kurzu kryptoměny NEO

S aplikací Plus500 můžete vydělávat i na poklesu kurzu. Co znamená obchodovat na pokles kurzu? Krátká pozice v Plus500 obchodníkům umožňuje vydělávat, když cena daného aktiva, které obchodujeme klesá. Příklad: Obchodník má za to, že NEO (Neo) je na nadhodnocené a cena NEO bude klesat, může zadat obchodní příkaz „Krátká pozice” a otevřít tak krátkou pozici pro NEO. Pokud cena NEO bude klesat, obchodník bude získávat dané procenta z poklesu jako zisk.

Více se dočtete v naší recenzi - recenze plus500