Plus500 recenze

Vlastní platforma v Češtině, plně regulovaný broker Českou národní bankou, více než 1500 investičních nástrojů.

Co je to plus500?
Společnost Plus500 byla založena v roce 2008 a v současné době je Plus500 předním obchodníkem a poskytovatelem smluv o rozdílu (CFD) na světovém trhu s více než 1000 instrumenty k obchodování na vlastní platformě. Nabízí tak skvělé podmínky nejenom při obchodování na Forexu, ale můžete jej využít při obchodování komodit, jako jsou ropa, zlato nebo stříbro, indexů světových burz a například i virtuální měny Bitcoin.

Podívejte se na obchodní aplikaci plus500

Nejlepší broker pro české obchodníky
Pro české obchodníky je plus500 zajímavý především proto, že nabízí bonus 500kč/25€ na Váš reálný účet, pouze za registraci. Můžete si tak vyzkoušet vaše obchodní dovednosti na reálném účtu.

Tento bonus se skutečně týká naprosto každého – žádný háček, žádný chyták, žádné podvody. Jednoduše ke své první registraci získáte tuto částku naprosto zdarma a bez jakýchkoliv podmínek. Není nutný žádný prvotní vklad, bonus získáte opravdu jen za registraci. Vše si můžete jednoduše vyzkoušet a můžete začít obchodovat už za 5 minut. Celý návod vám přikládáme zde! . Výběr peněz z plus500 pak trvá cca 3 - 5 dnů na BU, Skrill nebo Paypal.

Obsah recenze plus500: Základní informace O plus500 - Jak obchodovat u plus500 - Recenze Plus500 - Plus500 demo - Plus500 poplatky - Zkušenosti s plus500 - Obchodní aplikace plus500

Obchodní aplikace na plus500 plus500

Proč začít obchodovat u brokera plus500?

Plus500 je jeden z mála brokerů, který garantuje stop loss. Za registraci získáte 500 Kč, které můžete použít na reálné obchodování.

  1. U plus500 obchodujte v Českých korunách, nemusíte tedy směnovat koruny na dolary, případně eura. Vyhnete se tak kurzovému riziku a zbytečných poplatků za případnou směnu!

  2. K dispozici jsou veškeré platformy, platforma online - webtrader, i platforma ke stažení jak na android, PC, tak Iphone.

  3. plus500.cz chce být jedničkou mezi platformami CFD a zde uvádí své důvody: Tržení rozpětí (spread) nástrojů jako jsou: Německo (DAX) 30 - 0,81 bodu | Ropa - 3 body | EUR/USD - 1 bod | Zemní plyn - 3 body | UK 100 - 0,88 bodu | GBP/USD - 1 bod |

Základní informace o brokerovi Plus500

Web: www.plus500.cz
Typ brokera: STP
Země původu Anglie
Minimální velikost pozice: Mikro loty od 0,01 lotu - cca 100 Kč
Spread Variabilní
Podporované platformy: Vlastní platforma Plus500
Zákaznický servis: Pouze Email, Fax
demo účet Ano, neomezený
Regulace: CySec, ČNB a další
Regulace: MiFID, FCA, ČNB
Minimální vklad 100 $ ( 2000 Kč)
Možnosti vkladu Bankovní převod, Kreditní a debetní karty, Skrill, Paypal
Maximální velikost páky od 1:5 do 1:200
Zajímavost 500 Kč bonus (jde vyplatit) Více informací o Bonusu
Čeština Kompletně v Češtině

500Kč Bonus k účtu


Jak obchodovat na plus500

Tato část by měla zajímat každého jednoho obchodníka! A dokonce si dovolíme tvrdit, že by si z ní měl vzít i více než jen poučení, tj.. měl by ji využívat v praxi. Uvedeme zde sérii několika pravidel a doufáme, že Vám pomohou tak, jak pomohly i mnohým jiným.

Obchodování je často stresové, máte obavy ze ztráty, ale zajímavější je, že obchodníci mají strach i ze zisku. ALE nebojte se velkých zisků! Je důležité, aby si obchodník určil hranici rizika, které je ochoten podstoupit při daném obchodě. Obvykle se jedná o stop loss příkaz na úrovni ztráty 2-10% z účtu. Zaveďte si tzv.. investiční deník, do kterého si zapište, proč jste se rozhodli otevřít danou pozici, a také to jak dopadla. Po jejím uzavření si ji vyhodnoťte - úspěšná, neúspěšná. A nakonec porovnejte důvod úspěchu s důvodem otevření pozice. Získáte tím přehled o svém obchodování, av budoucnu se již budete vyvarovat chyb, které jste způsobili v začátcích.

Tipy a triky

TIP 1: Využívejte fundamentální analýzu, technickou analýzu a indikátory. Dělejte vše, co Vám může zvýšit vaše zisky.

TIP 2: Soustřeďte se na obchodování jen s pár nástroji. Například jen s komoditami jako jsou ropa, zlato, zemní plyn, kukuřice a měnový pár EUR / USD a věnujte jim nadměrnou pozornost. Ostatní nástroje si nevšímejte. Čas, který byste ztratili věnovaným se celému finančnímu trhu raději věnujte do pár nástrojů a zisk se určitě dostaví.

TIP 3: Obecně platí pravidlo čím více máš, tím těžší to ztratíš - samozřejmě, pokud se nechováte lhostejně a vážíte si Vaše peníze. Právě proto je důležité, abyste se na začátku Vaší kariéry obchodovali menší množství a uspokojili tak i z menšími zisky.

TIP 4: Využívejte příkazy Stop Limit a Stop Loss případně Trailing Stop na Váš money-managment. V případě extrémní změny hodnoty komodity, akcie či měnového páru Vám mohou tyto příkazy zachránit zbývající částku na účtu, nebo zajistit dosažení nejvyššího, cíleného zisku.

Tip 5: Pokud jste začátečníci, stáhněte si nejdříve plus500 demo účet, na reálném účtu pak obchodujte s minimálním vkladem 2000 - 4000 kč, pokud začínáte némá cenu investovat více, jelikož můžete obchodovat již od 100 korun i více obchodů. Pokud budete úspěšní, kapitál si vytvoříte úspěšnými obchody.

Tip 6: Uvítací bonus, získejte 500 Kč bonus na reálné obchodování u plus500.cz

Bonus 500 Kč zdarma jen za registraci

Bonus 500 korun získáte za pouhou registraci a ověření účtu. Asi si říkáte, proč vám dávají jentak 500 Kč. Samožrejmě bonus má pár podmínek, které ne každému dovolí bonus nakonec vybrat na Bankovní účet, ale když se to podaří tak to stojí za to.

Čili je třeba se nejprve zaregistrovat

Osobně upřednostňuji použití software před webovým rozhraním, jelikož můžete sledovat grafy), což můžete ihned po stažení a následném spuštění aplikace

Po registraci uvidíte informaci o bonusu, pro jeho připsání na váš účet je třeba ověřit číslo mobilního telefonu. Kliknete na tlačítko na webu, systém vám odešle SMS a vy zadáte kód zpět na web, tím jste ověřeni a získáváte bonus na svůj účet. Pozor peníze jsou připsány na reálný účet, nikoli na demo, proto se nezapomeňte přepnout. Od této chvíle můžete začít obchodovat aniž byste cokoliv vložili.

Jak vybrat 500 Kč bonus u plus500?

Pro výběr je třeba splnit jednu základní podmínku a to získat 60 obchodních bodů, každá transakce je ohodnocena různým množstvím bodů, nejrychleji vám to půjde s kurzy EUR/USD, či indexy SP500, kde je základní nákup za necelé 4 body, čili bude třeba provést jen 14 obchodů a podmínku máte splňenou. A teď to nejlepší, při obchodování se vám může stát, že váš bonus i několikrát znásobíte!

Při výběru peněz na bankovní účet, vás může také omezit minimální výše výběru, která je pohyblivá, momentálně činní cca 1000 Kč. Pro vaši informaci, 500 Kč můžete vydělat už jen na poklesu dolaru o 0,50haleřů, ale stejně tak je můžete i prodělat (ovšem bonus máte zdarma, čili tohle vás moc trápit nemusí).

Plus500 recenze online brokera a zkušenosti

Plus500.cz nabízí on-line obchodování s až 1300 různými finančními nástroji. Jedná se o on-line poskytovatele služeb pro maloobchodní zákazníky umožňující obchodovat CFD na řadě finančních trhů. Akcie mateřské společnosti plus500.cz jsou přijaty k obchodování na AIM trhu Londýnské burzy cenných papírů. Společnost byla založena 5 absolventy Institute of Technology, s počáteční investici ve výši 400.000 dolarů, na kterou přispěl také Alon Gonen, generální ředitel společnosti. V roce 2010 společnost spustila svou verzi platformy pro Mac OS a Linux. V roce 2011 spustili svou první aplikaci pro iPad a iPhone. 40 % transakcí bylo provedeny buď pomocí smartphone nebo tabletu.

Firma nabízí Contract for Difference (CFD), služby různých finančních nástrojů. Webové stránky platformy jsou k dispozici v 31 různých jazycích na více jak 30 různých doménách. Initial Public Offering - Společnost oznámila, že počáteční veřejnou nabídku akcií na první týden v červenci 2013 a její akcie se začaly veřejně obchodovat na AIM trhu Londýnské burzy cenných papírů. Tržní kapitalizace společnosti je $200 miliónů dolarů.",

Plus500 vyvinula a provozuje on-line obchodní platformu pro maloobchodní zákazníky, díky ní tak mohou jednoduše obchodovat CFD na mezinárodní úrovni a nabízí jím více než 1700 různých podkladových globálních finančních nástrojů zahrnujících akcie, ETF, devizový trh, indexy a komodity. Skupina umožňuje investorům obchodovat ve více než 50 zemích světa. Obchodní platforma je přístupná z více operačních systémů Windows, chytrých telefonů (iOS a Android) a tablety (iOS a Android) a taktéž umožnuje obchodovat pomocí internetové aplikace.

Více o plus500


Získete plus500 Demo účet

Plus500 demo nabízí všem svým zákazník demo účet zdarma, který není omezen žádným časovým limitem. V demo účtu máte skutečné tržní podmínky - všechno je stejné jako za skutečných obchodních podmínek. Naučíte se tak všechny funkce platformy plus500, bez toho abyste museli riskovat svůj kapitál Obchodování s demo účtem - Nejlepším způsobem, jak se naučit obchodní postupy na platformě Plus500 je stáhnout si náš bezplatný software, otevřít si účet a obchodovat s demo penězi.

Charakteristiky bezplatného demo účtu:
  1. Žádný časový limit
  2. Skutečné tržní podmínky - vše je přesně podle skutečných obchodních podmínek
  3. Žádné riziko - naučte se všechny funkce platformy Plus500, aniž byste riskovali svůj kapitál
  4. Nastavení, kontrola a simulace obchodních strategií
  5. On-line pomoc a asistence podpůrného týmu

Stáhněte si demo účet zdarma


Plus500 poplatky a spread

Společnost Plus500 je kompenzována za své služby prostřednictvím "tržního rozpětí - spreadu". Plus500 nemá žádné poplatky za prodej, či nákup pozice. Platí se pouze spread, který je variabilní u každého investičního instrumentu.


Zkušenosti s plus500

Recenze našeho čtenáře
Na plus500 jsem začínal obchodovat ke konci roku 2013, zkušenosti s tímto brokerem jsem předtím neměl, tak jsem si řekl že vyzkouším minimálně demo účet, příjemným překvapením bylo, že jsem k demo účtu dostal ten jejich bonus 500 kč. Nicméně, upřímně, kdo chce třeba i něco dlouhodobě vydělat, tak je určitě potřeba vložit svůj vlastní kapitál, byť i minimální vklad 2000 kč, s tím bonusem 500 Kč je to spíše jen o štěstí.

Já tedy hledal hlavně brokera, který nabízí jak akcie, tak komodity i měnové páry a má vlastní platformu, jelikož v metatraderu, jsem se já jako spekulant amatér moc nevyznal a ani jsem se to nechtěl zdlouhavě učit. Hledal jsem prostě brokera, kde obchodní pokyn zadám rychle a bez zbytečných průtahů.

Jelikož se považuji za takového malého spekulanta, obchoduji (spekuluji) převážně na jednotlivé výsledky firem, jako jsou Apple, Alibaba, Facebook. Tyto firmy sledují dlouhodobě a právě IT firmy jsou na výsledky firem nejvíce volatilní, což mě jako spekulantovi vyhovuje. Co se týká vkladů, tak vkládám peníze převážně přes Skrill nebo bankovní účet. To samé je i z výběry peněz od plus500, většinou posílají v rozmezí 2 - 5 dnů. Další výhodou je to, že v současně době zlevnili poplatky (spread) například pár eur/usd 1 pip, nebo index Německé burzy DAX 0,81 bodu. Na závěr bych chtěl jen říct, že pokud obchodování nerozumíte, vyzkoušejte první demo účet, který je zdarma a až poté obchodujte za reálné peníze

Výplaty a výběr peněz od plus500

Z vlastní zkušenosti vím, že výplaty trvají cca 4 pracovní dny a nejsou s nimi žádné problémy. Vyplatit se můžete nechat, jak na bankovní účet, tak i na Paypal nebo Skrill.

Regulace plus500

V ČR působí Plus500.cz na základě notifikace v rámci jednotného evropského pasu s plným povolením České národní banky, viz Plus500 ČNB povolení a povolené činnosti.

Obchodní aplikace
Plus500 vyvinula vlastní obchodní aplikaci s důrazem na srozumitelnost a přehlednost. Jelikož na Plus500 můžete obchodovat až 1500 instrumentů, jsou tyto dvě vlastnosti ohromě důležité. Aplikace je intuitivní a můžete si ji vyzkoušet na neomezeném Demo účtu s virtuálními penězi. V aplikaci si můžete nastavit sledování kurzů, ty vám pak přijdou ve formě SMS zprávy na Váš mobil.
Zákaznická podpora
Podpora odpovídá na konkrétní dotazy do 30 minut. Nemusíte se bát, že by vám z plus500 někdo volal a nabízel vám jakékoliv nabídky, toto plus500 jako jeden z mála online brokerů nedělá.

Ať se daří Pavel H.


Rady a tipy k plus500

Opravdu můžu vydělat?

Ano můžete. Ovšem to zda vyděláte ovlivňuje spousta faktorů, které neovlivníte. Nejlépe se obchoduje těm co mají neomezené množství informací, jelikož si snadněji představí změnu trhu. Čili pozor i když se vám bude několik dů dařit, klidně druhý den můžete přijít o vše co jste dostal či vložil. Samozřejmě pokud začínáte s bonusem bez vkladu, tak si můžete dovolit riskovat mnohem více.

Je plus500 důvěryhodné pro vložení peněz?

Dříve byla firma registrována na Kypru a snesla se na ní kvůli tomu spousta kritiky, proto se rozhodli provést registraci v Anglii a nyní jsou kontrolování FSA (Financial Services Authority) což je asi jeden z nejstriktnějších kontrolních orgánů na světě, certifikát pro plus500 můžete nálezt přímo na webu FSA

S čím bych měl začít obchodovat?

Záleží na Vás a vašich zkušenostech, každopádně nejrychlejší změny jsou třeba u ropy a plynu, naopak pro vás je asi nejsnáze identifikovatelný pohyb CZK/USD nebo EUR, jelikož ste pravidelně masírován zprávami z CZ a EU, tak máte poměrně dosti informací.

Proč nemohu o víkendu nic prodat ani koupit?

Jelikož o víkendu je po celém světě velmi razatně snížen obchodní tok, je zastaveno i obchodování. Trh bude opět otevřen v pondělí a vy budete moci pokračovat v obchodování. Pokud máte nějakou pozici otevřenou, tak se nic neděje, prostě bude pokračovat od místa kde zkončila.

Co mohu koupit když už mi zbylo jen 300 nebo méně?

Většina produktů je v minimálním množství za 400-500, což v případě bonusu není problém, ten nastává v momentě kdy se vám první obchod nevydaří a vy se dostanete na hodnotu 300,-. V takovém případě budete mít těžké hledání, ale spousta akcií má startovací hodnotu kolem 250,- např Volvo, Amazon, UniCredit nebo stříbro. Tak hodně štěstí.

Recenze Obchodní aplikace na plus500

500Kč Bonus k účtu Příkladem tohoto citlivého přístupu k uživatelskému komfortu během vlastních transakcí může být i samotný fakt, že jednotlivé verze systému pro odlišné platformy u PLUS 500 vypadají vždy stejně. Prakticky jsme si už zvykli na to, že když chceme místo našeho webového prohlížeče obchodovat tentokrát prostřednictvím mobilního telefonu, musíme se nejprve znova seznamovat s trochu odlišným rozmístěním funkcí i samotných informacích. Společnost PLUS 500 nicméně nabízí své rozhraní ve stejné podobě jak u verze, kterou si stáhneme do svého počítače, tak i v případě zmíněného internetového prohlížeče nebo verze pro mobilní telefony.

Možná nejde o tu nejrevolučnější vlastnost celého systému, ale určitě o tu nejpříjemnější. Pravděpodobně každý z nás sám potvrdí, že není nic otravnějšího, než se seznamovat s novými ovládacími prvky v situaci, kdy rychle potřebujeme provést konkrétní finanční transakci. Co se týče dostupných způsobů vkladů.

PLUS 500 svým klientům nabízí klasickou možnost využití platební karty a převodu, případně platby skrz systém MoneyBookers. Jak jsme si sami prověřili, jde ve všech těchto případech o rychlé cesty jak vložit prostředky na svůj účet, a dokáže si s nimi poradit určitě skutečně každý.

Jednoduché a přehledné nicméně zůstává i samotné ovládání vašeho účtu. PLUS500 jsou ostatně už dobře známí právě tím, že se v maximální míře snaží svůj systém osekat. A to tak, aby klient nebyl zahlcen množstvím podružných informací a nastavení, které jsou často nakonec překážkou samotným obchodům. Naopak spíše zaslouží pochvalu za to, že v jejich rozhraní není nic snadnějšího, než rovnou přejít „k věci“, a začít obchodovat co nejrychleji.

Obchodní aplikace u plus500