High & Low Binární opce

Zákládní druh binárních opcí se nazývá High & Low opce. Většina začátečních obchodníků s binárními opcemi začíná právě tímto druhem opcí. U těchto druhů opcí se cena podkladového akitva (Měnový pár, komodity, akcie) pohybuje kolem aktuální hodnoty v době obchodu. Pokud jsme presvědčeni, že cena podkladového aktiva pujde směrem nahoru, jednoduše zvolíme možnost High. Pokud ovšem máme za to, že cena podkladového aktiva bude klesat, zvolíme možnost Low. Synonymem pro tento typ opcí je i býčí (High – cena bude stoupat) a medvědí (Cena bude klesat).


Příklad High & Low binární opce

Obrázek ukazuje příklad High & Low opce od Topoption, využíváme eur/usd jako podkladové aktivum. Vpravo nahoře si můžeme nastavit vypršení opce. Výhodou binárních opcí je to, že se trh nemusí pohybovat nějak moc volatilně, aby váš obchod byl úspěšný.

Pokud odhadnete směr vývoje podkladového aktiva správné i 1 bod z ceny aktiva vám stačí na to, aby váš obchod byl úspěšný. Tyto High & Low opce jsou v podstatě všemi brokeri nabízeny s různým časem trvání a následné expirace.

Tyto binární opce můžete jednoduše obchodovat obchodovat z jejich platformy, s několika málo kliknutími. Vyberte si třídu aktiv, jako jsou Forex, vyberte podkladové aktivum, jako je EUR / USD, zvolte délku, například 10 minut. Samozřejmě si vyberte, zda chcete spekulovat na pokles nebo na růst.

Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

PŘIHLAŠTE SE NA LETNÍ KURZ TRADINGU

77% CFD účtů je ztrátových

Nikdy předtím by mohla veřejnost učinit takové obchody založené na čistě předpovědi směru trhu.

S těmito možnostmi můžete obchodovat jen třeba několik minut, takže není třeba se obávat rozmarům volatility trhu a otázkami ohledně dlouhodobého řízení peněz . Jediná věc, která je důležitá, je přemýšlet o tom, jak se jednotlivé aktiva chovají v krátkodobém horizontu. Takže pokud se budete věnovat jen pár aktivům, například EUR/USD nebo Zlatů, či ropě , můžete zanedlouho těžit z vašeho přehledu a informací a dosahovat zisku tímto způsobem.