xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb

Akcie Xiaomi

Akcie Xiaomi

Aktuální graf a vývoj ceny

Akcie XIAOMI » cena

AKCIE XIAOMI
Cena Akcie $
Kde koupit:

Akcie bez poplatku
79% CFDs účtů je ztrátových

Detail akcie: Xiaomi Holdings, Inc. působí jako technologická platforma a společnost pro digitální platby, která umožňuje digitální a mobilní platby jménem spotřebitelů a obchodníků po celém světě. Mezi její platební řešení patří produkty Xiaomi, Xiaomi Credit, Braintree, Venmo, Xoom a iZettle. Platební platforma společnosti umožňuje spotřebitelům odesílat platby, vybírat prostředky na jejich bankovní účty a držet zůstatky na svých účtech Xiaomi v různých měnách. Nabízí také služby brány, které obchodníkům umožňují přijímat platby online pomocí kreditních nebo debetních karet. Xiaomi Holdings, Inc. byla založena v roce 1998 a má sídlo v kalifornském San Jose.
XIAOMI dnes:
Doporučení analytiků
Dividendy:
Jak obchodovat: Nemáte dostatečný kapitál pro koupení akcií? Víte, že můžete obchodovat CFDs na akcie na finační páku i s malým kapitálem od 10 USD a výdělávat tak na pohybu kurzu vaší akcie, pomocí CFDs můžete spekulovat i na pokles hodnoty dané akcie. Dozvědět se více co je to finanční páka, nebo se rovnou podívete na srovnání CFD brokerů
Kde obchodovat:

Akcie bez poplatku czflag
65% CFDs účtů je ztrátových

Akcie XIAOMI » graf a vývoj ceny


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru akcie XIAOMI. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu akcie, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru akcií XIAOMI, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat akcie, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj akcií je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu akcií.


Akcie XIAOMI cena. Kurz za 1 akcii XIAOMI. Cena akcií je zobrazena jménem konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary). Najdete zde vývoje ceny akcií společnosti Pinterest. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jednu akcii. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na 5 minutových grafech, až po roční grafy.

Akcie XIAOMI » Historické ceny