Binární opce - podvod?

Proč si lidé myslí, že jsou binární opce podvod? Existují tři hlavní důvody, proč lidé říkají, že jsou binární opce podvod.

  1. Mnoho lidí se snaží binární opce obchodovat, bez porozumění jejich principům, takže se cítí podvedeni, když obchody, které obchodují nejdou v jejich prospěch.

  2. Lidé také nemají rádi, že špatným obchodem přijdou o vstupní investici. Raději házejí vinu na všechny kolem, namísto aby si přiznaly své vlastní chyby. Binární opce nejsou žádné spořící účty, kde jen dáte peníze a čekáte, že se snad za pár let zhodnotí o jednotky procenta. Binární opce jsou tvrdý bussines, kde nemůže uspět každý, uspějí jen ti "nejchytřejší".

  3. Je jasné, že existuje spousta možností, kde vás někdo může podvést. Ale velké množství z těch "podvodů", týkajících se binárního obchodování s opcemi nemají s podvodem nic společného.

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 v Evropské unii binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.


Obchodujte světové trhy s aplikací Plus500 v Češtině

Nebo si vytvořte Demo účet k obchodování. CFD obchodování je rizikové.
80.51% účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem.


Pokud se s vašimi penězi pustíte do rizikovější investice, počítáte s potenciálem vyšších výnosů, tak jako u binárních opcí. Pokud se spokojíte s nízkou mírou zhodnocení, existuje spousta investic s nízkým rizikem, jako jsou státní dluhopisy atd.

Jak odhalit podvodné stránky

Pokud jde o obchodování binárních opcí, zde jsou některé užitečné způsoby, jak odlišit podvodníky od skutečných solidních společností:

  1. Především musíte vědět, jak binární opce fungují. Neměli byste nikdy investovat v oblastech, kterým nerozumíte. Jelikož téměř vždy přijdete o peníze.

  2. Vyzkoušejte uživatelskou podporu. Zeptejte se na některé otázky týkající se platformy, regulace dané společností atd.

  3. Podívejte se na jejich webové stránky. Pokud mají všechny potřebné regulace - je nepravděpodobné, že by to byl podvod.

Josef Bílý, Fuck off systém a binární opce

Zase pravděpodobně smyšlené jméno. Láká způsobem dojemného příběhu, kdy už měl v reálném životě dost bankeřů, makléřů a podobných kancelářských myší a popisuje, jak se stal finančně nezávislým - od sportovních sázek, až po binární opce.

OptioNavigator

BinaryBotPro

Pracujonline - Profitonline

Euro millionaire system

Projekt 11procent - 11procent.com

Dr. Thomaz Jarolin - Winstmethode.org

Jan Pálený obchoduje binární opce

Free Diamond App a binární opce

Trade journal - recenze a zkušenosti

Pozor na Projekt95Pro – recenze podvodu

Varování: Free Diamond App

Další podvodné systémy

650System

Action Binary

ATARAXIA 7

Auto Binary Bot Scam

AutoBinarySignals.com

Binaryoptions-live-signals.com

BinaryOptionBot 2.0

Binaryoptionbox.com

Binary-Options-Robot

Blackrockbotr.com

Brokersignals.com

Faunus Analytics

FB Wealth Group

iFollow Signals

Legal Insider Bot

Lone Wolf Signals

Paul Applegarth’s Oneclick Autotrader

Profit Binary

Profit in 60 seconds

Signal Index

TheBinarySignals.com

The Green Room

The GCAD Indicator From ITM Financial

Updownsignals.com

ZuluTrade