BinaryBotPro recenze systému

Automatický systém na bínární opce
Zkušení a profesionální obchodníci, ale také začátečnicí mají dnes, co se týče obchodování na trhu s binárními opcemi, široké možnosti. A jednou z možností je obchodování se systémem BinaryBotPro vytvořeným Pavlem Kováčem. Pokud však chcete začít s binárními opcemi obchodovat nebo chcete pouze přejít k jinému brokerovi, doporučovali bychom vám, abyste se BinaryBotPro vyhnuli širokým obloukem. Ty z vás, kteří se systémem Pavla Kováče, nemají zkušenost, musíme varovat, neboť po analýze systému BinaryBotPro musíme konstatovat, že jde o podvod.

V této recenzi o BinaryBotPro, podvodném systému na binární opce, vás blíže seznámíme s obchodním systémem samotným, ale také s jeho údajným autorem. :

Obchodník z Wall Street – Pavel Kováč
Naši recenzi začneme údajným autorem systému BinaryBotPro. Je jím již několikrát jmenovaný Pavel Kováč. Webové stránky jej představují jako velmi úspěšného obchodníka z Wall Street, který se zmožený stresem z obchodování na nejznámějším investičním trhu rozhodl ukončit svoji kariéru na Wall Street a vytvořit vlastní obchodní systém.

Cílem bylo dát reálnou podobu systému, který by v podstatě obchodoval za vás. To znamená, že byste se pouze registrovali a on by vám vydělával peníze. Tento systém pak vzniknul pod jménem BinaryBotPro, o kterém se na první pohled může zdát, že jde o velmi lákavou nabídku. Více o tom, co to jsou binární opce

Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Obchodní aplikace u XTB

77% CFD účtů je ztrátových

BinaryBotPro údajný robot na binární opce

Kdo by totiž nechtěl obchodovat se systémem, který vytvořil člověk, jež vydělává přes 30 000 eur měsíčně. Je však potřeba si uvědomit, že žádný úspěšný obchodník, který takto propracovaný systém vytvořil, by jej nenabízel zadarmo, nýbrž by jej jako pravý obchodník prodával za velké peníze.

Po bližším zkoumání navíc zjistíte, že Pavel Kováč je jen vymyšlená osoba s vymyšleným příběhem. Navíc tato osoba existuje několikrát a vždy s jiným jménem. Tato stránka je na webové doméně přeložena do několika světových jazyků a pro každý zvlášť je vytvořená stejná osoba s jiným jménem odpovídajícím národnostním nuancím (např. Carlo Antonelli, David García nebo Matt Evans, apod.).

Podoba webových stránek
Lákavé je také skutečnost, že webové stránky jsou poskytovány i v českém jazyce. Hned po prvním prohlížení stránek však zjistíte, že jde o velmi krkolomný překlad. Texty jsou místy nespisovné a hlavně stylisticky scestné. Na první pohled tak můžete sami zkonstatovat, že za systémem či spíše za pouhými webovými stránkami stojí někdo ze zahraničí. Autorem tedy nemůže být žádný český obchodník Pavel Kováč.

Jak funguje BinaryBotPro?

Po spuštění systému BinaryBotPro v několika prohlížečích či na několika počítačích zároveň zjistíte, že údajný systém generuje pro obchodování náhodné signály. To v podstatě znamená, že pouze náhodně doporučuje obchody s binárními opcemi, do kterých byste měli vstoupit.

Nejlépe to poznáte právě, přihlásíte-li se na více počítačích. V tento okamžik dochází na každém z nich ke generování odlišných obchodních signálů. Pro vysvětlení: přestože jde o stejný účet, stejný čas i stejné nastavení a může jít i o stejný počítač (odlišnost tedy spočívá pouze v otevření dvou prohlížečů), bude vám „systém“ generovat různé signály pro stejné situace.

Jde hovořit o zisku?
Systém tedy není nastaven na žádném propracovaném algoritmu. Není možné, aby generoval nějaké smysluplné opodstatněné signály, natož aby vám sám vydělával peníze. Ve skutečnosti se úspěšnost obchodů pohybuje kolem 47 %. Nejde tedy o žádný zisk, naopak o ztrátu.

Shrnutí o systému BinaryBotPro

Na stránkách najdete dokonce i videa a další učební materiál, ve kterém se však můžete dozvědět například to, že se vkladem 200 eur vyděláte denně trojnásobek. Takovéto informace jsou bohužel mylné, stejně jako představa, že s binárními opcemi vyděláte jen pomocí rad softwaru. Obchodování s binárními opcemi vyžaduje porozumění, promyšlenost a vlastní obchodní strategii.

BinaryBotPro