akcie Xiaomi cena

Obchodovat akcie nebo ETF

Akcie: Xiaomi Corporation
Cena akcie: 11.34 HKD
Změna ceny (24h): 0.44000053 HKD
Změna ceny (24h) %: 4.04 %
Objem: 96516397
Počet akcií: 20388900864
Burza: HKSE

Graf

Dlouhodobý vývoj ceny a graf akcie Xiaomi

Dividenda je zobrazena za celý kalendářní rok, nicméně většinou je vyplácena kvartálně po částech. Data se mohou měnit!
Dividenda: Podle našich dat, společnost Xiaomi Corporation dividendy investorům v současné době nevyplácí.
Roční výnos z dividendy: /
Ex-dividend date : /

Upozornění: Údaje jsou orientační. Doporučení a predikce ceny akcií Xiaomi Corporation dle analytiků se mohou měnit v čase. Některá doporučení již mohou být zastaralá a nemusí být přesná. Rozhodně nedoporučujeme nakupovat a prodávat akcie podle doporučení analytiků!
Vydané doporučení: Podle našich dat, je pro akcie Xiaomi Corporation vydané doporučení: KOUPIT
Počet analytiků: 27
Nejvyšší cílová cena: 20.02 HKD
Nejnižší cílová cena: 5.31 HKD
Průměrná cílová cena: 14.62 HKD

Upozornění: Data jsou orientační, mění se v čase a nemusí být aktuální, nicméně se snažíme o co největší aktuálnost.
P/E ratio (Poměr ceny a zisku): 141.75
EPS (zisk na akcii): 0.08 HKD
Price-to-Book (P/B): 1.9711456
Tržní kapitalizace: 283523842048 HKD

Technická analýza + vývoj ceny

Upozornění: Data jsou orientační, mění se v čase a nemusí být aktuální, nicméně se snažíme o co největší aktuálnost.
Aktuální cena: 11.34 HKD
Dnešní vrchol (high): 11.4 HKD
Dnešní dno (low): 11 HKD
200 denní průměr ceny (200 day average): 11.3238 HKD
50 denní průměr (50 day average): 12.2964 HKD
52 týdenní maximum: 15.48 HKD
(%) Změna od 52 týdenního maxima: -26.74 %
(HKD) Změna od 52 týdenního maxima: -4.1399994 HKD
52 týdenní minimum: 8.31 HKD
(%) Změna od 52 týdenního minima: 36.46 %
(HKD) Změna od 52 týdenního minima: 3.0299997 HKD

Jak se v datech orientovat?

Zajímá vás, zda je cena akcie Xiaomi vysoko nebo nízko? Základní Technická analýza vám napoví, zda se akcie nacházejí blíže na úrovni dlouhodobého supportu nebo naopak na úrovni rezistance. Tedy vám mohou pomoci zjistit, zda již je akcie překoupená, nebo přeprodaná.

Co jsou to klouzavé průměry?

50 day average / 200 day average 200 denní průměr ceny akcie pokrývá zhruba 40 týdnů obchodování, běžně se používá při obchodování s akciemi k určení obecného trendu na trhu. Dokud cena akcií zůstane na denním grafu nad tímto průměrem, akcie se obecně považují, že se nachází v vzestupném trendu. Jednou z často používaných alternativ k 200 dennímu cenovému průměru je klouzavý průměr 255 dní, který představuje průměr ceny za poslední rok. 50 day average: Používá se zejména k určení supportu a rezistance. 50-, 100- a 200denní klouzavé průměry patří k nejčastějším indikátorům na grafech obchodníků a analytiků. Jsou považovány za hlavní nebo významné klouzavé průměry a představují úrovně podpory (supportu) nebo odporu (rezistence) na trhu.


Proč je důležité 52týdenní maximum / minimum?

52-Week High/Low

52týdenní maximum / minimum je nejvyšší a nejnižší cena, za kterou se cenný papír obchoduje v časovém období, které se rovná jednomu roku, a je považován za technický ukazatel.

➡️ je založeno na denní uzavírací ceně akcie.

➡️ obvykle představuje úroveň rezistence, zatímco 52týdenní minimum je úroveň cenového supportu, tyto úrovně mohou dlouhodobí obchodníci použít k nákupu nebo k odprodeji akcie.


Kde koupit akcie Xiaomi

Věříte-li v další růst akcie Xiaomi, můžete je koupit přes brokery XTB nebo eToro. Můžete si dále srovnat nabídku brokerů na reálné akcie s obchodní aplikací v mobilu s českou podporou a v Českém jazyce. Porovnejte si nabídku brokerů, kteří nabízejí ke koupi reálné akcie Xiaomi, v tabulce je poznáte tak, že broker nabízí "fyzické akcie".

Broker Platformy Regulace Min. vklad Vklady / Výběry CopyTrader Fyzické akcie Odkaz na web
xStation, mobilní verze5$ Platební karty, Skrill, bankovní převod         xtb.cz       

Vlastní platforma, sociální síť + CopyTrader™200$ Bankovní převod, platební karty, Skrill, PayPal, Neteller eToro.com
Risk warning: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Nemám kapitál

Nemáte dostatečný kapitál pro koupení reálné akcie Xiaomi? Víte, že můžete obchodovat CFDs kontrakty na tyto akcie a na finační páku a i s malým kapitálem od 100 USD a participovat tak na pohybu kurzu akcie, pomocí CFDs můžete spekulovat i na pokles hodnoty akcií. Dozvědět se více co je to finanční páka., nebo si srovnejte nabídku nejlepších CFD brokerů v České republice.

Jak funguje CFD

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti jej vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího.

Finanční páka

Například pákový poměr 1 ku 5 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 5 násobku Vašeho kapitálu. Dejme tomu, že cena akcie je 1 000. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít kupní obchod. Nebo můžete otevřít prodejní obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobeným množství smluv.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti Vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně snadné jako otevření kupních pozic. Pro začátek obchodovaní je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Často kladené dotazy (FAQ)

Podle našich dat společnost Xiaomi Corporation dividendu zatím nevyplácí.

Akcie Xiaomi Corporation se obchodují na akciové burze HKSE pod tickerem: 1810.HK. Koupit nebo obchodovat je můžete u celé řady brokerů, jako XTB nebo eToro.

Podle našich dat, je pro akcie Xiaomi Corporation vydané doporučení KOUPIT od celkem 27 analytiků. Průměrná cílová cena je 14.62 HKD za akcii.

Celkový počet akcií Xiaomi Corporation na burze je 15267031158 kusů.

Reálné akcie - 0% poplatky

Vysvětlivka: Kromě obchodování a tradingu s CFD kontrakty, máte také možnost u těchto brokerů nakupovat a vlastnit skutečné akcie a přijímat tak například i dividendy a jste i ze zákona pojištění proti úpadku těchto společností.