ALPHABET INC (GOOGLE) akcie

Aktuální cena akcieObchodujte AKCIE S 0% POPLATKY u XTB 

79% CFDs účtů je ztrátových


Obsah

  1. Cena akcie
  2. Dnešní pohyby ceny
  3. Technická analýza
  4. Dividenda
  5. Cenový Graf
  6. Doporučení analytiků
  7. Historické ceny
  8. Kde koupit ALPHABET INC (GOOGLE) akcie
  9. FAQ

Dnešní cenové pohyby ALPHABET INC (GOOGLE) akcie


Vysvětlivka: *Otevírací cena znamená, za jakou cenu se ALPHABET INC (GOOGLE) akcie obchodovaly při otevření burzy. *Nejvyšší dosažená cena, je nejvyšší cena, za kterou se dnes ALPHABET INC (GOOGLE) akcie obchodovaly a *nejnižší cena je pak nejnižší cena, za kterou se daly akcie dnes nakoupit. *Včerejší konečná cena - je uzavírací cena akcií předchozí obchodní den. V obchodní dny (mimo víkendy a svátky) se tyto data aktualizují každou hodinu, proto je berte jako orientační.

Technická analýza

Zajímá vás, zda jsou ALPHABET INC (GOOGLE) akcie vysoko nebo nízko? Základní Technická analýza na ALPHABET INC (GOOGLE) akcie vám napoví, zda se akcie nachází blíže na úrovni dlouhodobého supportu nebo naopak na úrovni rezistance.


50 day average / 200 day average 200 day average: 200 denní průměr ceny akcie pokrývá zhruba 40 týdnů obchodování, běžně se používá při obchodování s akciemi k určení obecného trendu na trhu. Dokud cena akcií zůstane na denním grafu nad tímto průměrem, akcie se obecně považují, že se nachází v vzestupném trendu. Jednou z často používaných alternativ k 200 dennímu cenovému průměru je klouzavý průměr 255 dní, který představuje průměr ceny za poslední rok. 50 day average: Používá se zejména k určení supportu a rezistance. 50-, 100- a 200denní klouzavé průměry patří k nejčastějším indikátorům na grafech obchodníků a analytiků. Jsou považovány za hlavní nebo významné klouzavé průměry a představují úrovně podpory (supportu) nebo odporu (rezistence) na trhu.
52-Week High/Low 52týdenní maximum / minimum je nejvyšší a nejnižší cena, za kterou se cenný papír obchoduje v časovém období, které se rovná jednomu roku, a je považován za technický ukazatel. 52týdenní maximum / minimum je založeno na denní uzavírací ceně akcie. 52týdenní maximum obvykle představuje úroveň rezistence, zatímco 52týdenní minimum je úroveň cenového supportu, tyto úrovně mohou dlouhodobí obchodníci použít k nákupu nebo k odprodeji akcie.

ALPHABET INC (GOOGLE) akcie Dividendy

Vysvětlivka: Zajímá vás zda, vyplácí ALPHABET INC (GOOGLE) akcie dividendy? V tabulce najdete velikost dividendy (dividenda) v měně, ve které se dividenda vyplácí a procentuální roční výnos. Je třeba sledovat i rozhodné datum pro výplatu - to je den, kdy investor musí držet akcie, aby mu vznikl nárok na vyplacení dividendy. Pokud je tabulka prázdná, nebo je uvedená 0 dividenda, znamená to, že společnost zatím dividendu nevyplácí.

Doporučení / predikce ceny analytiků

Vysvětlivka: Zajímá vás cenové doporučení / predikce na ALPHABET INC (GOOGLE) akcie? V následující tabulce je uvedeno cenové doporučení od finančních analytiků, kteří danou akcii dlouhodobě sledují, účastní se zveřejňování výsledků a vydávají k dané akcii finanční zprávy. Pod kolonkou "Vydané doporučení" je uvedeno buď to "Hold" - jako držet / "Sell" jako prodat nebo "Buy" jako nakoupit. Počet analytiků, je pak počet světových analytiků, kteří k dané akcii vydali nějaké doporučení. Rozhodně, ale nedoporučujeme nakupovat akcie na základě doporučení analytiků, jelikož ti vychází pouze z matematických modelů, které nepočítají z dalšími vlivy, které mají na cenu také vliv. Je to spíše orientační model ceny, aby obchodník věděl, zda například nekupuje nějakou nadhodnocenou akcii, jelikož, když je akcie například 2x tak vysoko jako nejvyšší doporučení, už by si měl dát obchodník pozor a pořádně danou akcií prostudovat, než ji nakoupit za vysokou cenu.

Graf ALPHABET INC (GOOGLE) akcie

Denní cenový graf, kde vidíte přehledně vývoj ceny ALPHABET INC (GOOGLE) akcie za posledních několik let. Graf je vždy v měně konkretní burzy, kde se akcie obchoduje.

Vysvětlení:
cena ALPHABET INC (GOOGLE) akcie. Je zobrazena v měně konkrétní burzy. Graf obsahuje cenu za posledních několik měsíců. Jednotlivé svíčky označují aktuální cenu za jednu akcii. Vývoj cen v grafu lze zobrazit na 1 minutových grafech (1M), na ročních grafech (1R). Vezměte prosím na vědomí, že cena v grafu je zpožděna.


Historické ceny

V následující tabulce, najdete historický vývoj ceny ALPHABET INC (GOOGLE) akcie za období několika posledních měsíců, mimo víkendy a neobchodní dny.

Kde koupit ALPHABET INC (GOOGLE) akcie

Věříte-li v další růst ALPHABET INC (GOOGLE) akcie, můžete koupit její akcie přes brokera (např. XTB nebo eToro) akcie se obchodují na burze NasdaqGS. Můžete si dále srovnat nabídku brokerů na reálné akcie s obchodní aplikací s českou podporou a v českém jazyce. Porovnejte si nabídku brokerů, kteří nabízejí ke koupi reálné ALPHABET INC (GOOGLE) akcie, v tabulce je poznáte tak, že broker nabízí "fyzické akcie".

Nemám kapitál

Nemáte dostatečný kapitál pro koupení reálné ALPHABET INC (GOOGLE) akcie? Víte, že můžete obchodovat CFDs kontrakty na tyto akcie a na finační páku a i s malým kapitálem od 100 USD a participovat tak na pohybu kurzu akcie, pomocí CFDs můžete spekulovat i na pokles hodnoty akcií. Dozvědět se více co je to finanční páka., nebo si srovnejte nabídku nejlepších CFD brokerů v České republice.

Jak funguje CFD

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti jej vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího.

Finanční páka

Například pákový poměr 1 ku 20 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 20násobku Vašeho kapitálu. Dejme tomu, že cena zlata je 1 000. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít kupní obchod. Nebo můžete otevřít prodejní obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobeným množství smluv.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti Vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně snadné jako otevření kupních pozic. Pro začátek obchodovaní je vyžadováno poměrně malé množství peněz.


Broker Platformy Regulace Min. vklad Vklady / Výběry CopyTrader Fyzické akcie Odkaz na web Recenze

Tip redakce

MetaTrader 4, xStation, mobilní verze5$ Platební karty, Skrill, bankovní převod xtb.cz         recenze
Vlastní platforma, WebTrader, mobilní APP100$ Platební karty, Paypal, Skrill , bankovní převod Plus500.cz recenze

Vlastní platforma, sociální síť + CopyTrader™200$ Bankovní převod, platební karty, Skrill, PayPal, Neteller eToro.com recenze
MetaTrader 4, MetaTrader 5, WebTrader, R Trader200$Bankovní převod, kreditní a debetní karta, Skrill, NETELLER, WebMoney robomarkets recenze

CFD jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Často kladené otázky (FAQ)

Průměrnou cílovou cenu analytiků pro ALPHABET INC (GOOGLE) akcie, najdete po kliknutí na samotný článek

Cena ALPHABET INC (GOOGLE) akcie se pohybuje kolem 1827.95 USD * Proklikněte na článek pro zobrazení aktuální denní ceny.

Ticker ALPHABET INC (GOOGLE) akcie je GOOG na burze v NasdaqGS

Pro zjištění zda ALPHABET INC (GOOGLE) akcie vyplácejí dividendu a v jaké výši, musíte prokliknout na samotný nadpis článku

Pro zobrazení historických cen ALPHABET INC (GOOGLE) akcie, musíte prokliknout na samotný článek, kde najdete vývoj ceny na interatkivním grafu a výpis historických cen za posledních několik měsíců.

xtb
AKCIE S   0%  POPLATKY u XTB czflag
79% CFD účtů je ztrátových
xtb