Siemens akcie


Kde koupit Siemens akcie

Srovnání brokerů na reálné akcie s českou podporou a v českém jazyce. Porovnejte si nabídku brokerů, kteří nabízejí ke koupi reálné Siemens akcie, v tabulce je poznáte tak, že broker nabízí "fyzické akcie".

Nemám kapitál

Nemáte dostatečný kapitál pro koupení reálných akcií? Víte, že můžete obchodovat CFDs kontrakty na akcie na finační páku a i s malým kapitálem od 100 USD a participovat tak na pohybu kurzu vaší akcie, pomocí CFDs můžete spekulovat i na pokles hodnoty akcií. Dozvědět se více co je to finanční páka., nebo si srovnejte nabídku nejlepších CFD brokerů v České republice.

Jak funguje CFD

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti jej vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího.

Finanční páka

Například pákový poměr 1 ku 20 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 20násobku Vašeho kapitálu. Dejme tomu, že cena zlata je 1 000. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít kupní obchod. Nebo můžete otevřít prodejní obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobeným množství smluv.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti Vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně snadné jako otevření kupních pozic. Pro začátek obchodovaní je vyžadováno poměrně malé množství peněz.


Broker Platformy Regulace Min. vklad Vklady / Výběry CopyTrader Fyzické akcie Odkaz na web Recenze

Tip redakce

MetaTrader 4, xStation, mobilní verze5$ Platební karty, Skrill, bankovní převod xtb.cz         recenze
Vlastní platforma, WebTrader, mobilní APP100$ Platební karty, Paypal, Skrill , bankovní převod Plus500.cz recenze

Vlastní platforma, sociální síť + CopyTrader™200$ Bankovní převod, platební karty, Skrill, PayPal, Neteller eToro.com recenze
MetaTrader 4, MetaTrader 5, WebTrader, R Trader200$ Bankovní převod, kreditní a debetní karta, Skrill, NETELLER, WebMoney robomarkets recenze

CFD jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Často kladené otázky (FAQ)

Průměrnou cílovou cenu analytiků pro Siemens akcie, najdete po kliknutí na samotný článek

Aktuální cena Siemens akcie je 106.56 EUR

Ticker Siemens akcie je SIE.DE na burze v XETRA

Pro zjištění zda Siemens akcie vyplácejí dividendu a v jaké výši, musíte prokliknout na samotný nadpis článku

Pro zobrazení historických cen Siemens akcie, musíte prokliknout na samotný článek, kde najdete vývoj ceny na interatkivním grafu a výpis historických cen za posledních několik měsíců.

eToro
Začněte obchodovat 
62% CFD účtů utrpí finační ztrátu
eToro