iq
Začněte obchodovat
iqDash

Dash kurz

Graf & Vývoj ceny

DASH cena

Kryptoměna: DASH
Cena DASHu:
Začněte obchodovat:
Popis: DigitalCash (DASH) používá nový zřetězený algoritmus hashovacího algoritmu s mnoha novými vědeckými hashovacími algoritmy pro ověření. Cílem DASH je být první kryptografickou měnou zaměřenou na soukromí s plně šifrovanými transakcemi a anonymními blokovými transakcemi. Tato funkce se nazývá PrivateSend a lze ji najít na oficiální peněžence Dashcore. PrivateSend míchá vaše DASH mince s ostatními uživateli, kteří tuto funkci také používají čas, takže vaše transakce nelze vystopovat. Uživatelé mohou také získat odměny DigitalCash hostováním hlavního uzlu, který pomáhá udržovat Blockchain. Jeden musí mít zůstatek alespoň 1000 DASH, aby mohl hostovat hlavní uzel Dash, tento kolaterál je vyžadován, aby se zabránilo 51% útokům na síť.
DASH dnes:
Klouzavé průměry:
Technické data:
Sektor: Kryptoměny
Populární burzy:

DASH (DASH) kurz - Graf

Aktuální graf páru (DASH / USD)
Aktuální graf páru (DASH / BTC)
Aktuální graf páru (DASH / CZK)

Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny DASH. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny DASH, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj DASHu je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Cena DASHu, Kurz za 1 DASH (zkr. DASH) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) a EURO v případě burzy bitStamp. Najdete zde vývoj kurzu DASHu z období cca posledních 3 let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jeden DASH. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz DASH se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.

Jak obchodovat DASH

V dnešní době můžete pro obchodování kryptoměn (spekulace na pohyb kurzů) využít celou řadu obchodních platforem. Kryptoměnu DASH nemusíte nakupovat přímo a uchovát ji. Vyhněte se tak celé řadě problémům s různými podvody a nekalými praktikami.

Výhody obchodování kryptoměn pomocí CFD:

🗹 Není nutné mít účet na burze a využívat speciální peněženky

🗹 Obchodujte u regulovaných společností!

🗹 Spekulujte jak na růst (LONG) tak i na pokles kurzu (SHORT)

🗹 Můžete obchodovat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně!

🗹 Inteligetní obchodní příkazy Stop Limit / Stop Loss / Trailing Stop

🗹 Vaše vklady jsou pojišteny do výše 20 000 Euro a jsou na oddělených účtech.

🗹 Využíváte Finanční páku 1:2. Můžete začít už s 2 500 Kč, abyste využili účinku 5 000 Kč kapitálu!

🗹 Demo účet zdarma! Demo účet dostanete zdarma jen za registraci a bez ověření.

Historické ceny DASHu: