Binární opce demo účet

O obchodování na demo účtu
Hned Vám vysvětlím co to vlastně je a jaký je v podstatě cíl obchodování na demo účtech. Je zde totiž jedna obrovská výhoda a i příležitost si před tím než vůbec vkročíte na opravdové trhy s opravdovými penězi si vše vyzkoušet jak se říká lidově "na demu".

Názory na demo účty se opravdu člověk od člověka liší. Jedni říkají, že nejde v simulovaných podmínkách věrně nahradit průběh živého "ostrého" obchodu. Jiní lidé oproti tomu tvrdí, že bez tohoto přístupu a přípravy se na u binárních opcí nejde prosadit a že je tedy velmi důležitý. Opět je pravda někde uprostřed.

Vyzkoušejte demo účet
Pokud si chcete tedy vyzkoušet obchodování binárních opcí tkz: nanečisto, není nic lehčího, než si obchodování vyzkoušet v demo účtu na bínární opce.

V demo verzi aplikace budete binární opce moci obchodovat, na reálné obchodní platformě v Češtině, ovšem všechny transakce budou probíhat pouze virtuálně, můžete si tak bez rizika vyzkoušet různé strategie k obchodování binárních opcí. Pravda je taková, že sice nejde přesně na papíře nasimulovat průběh ostrého obchodu se vším všudy, ale také je vyloženě RISKANTNÍ se pouštět do obchodování, úplně bez předchozího tréninku na demo účtu.

Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Akcie bez poplatku
79% CFDs účtů je ztrátových

Proč si nejdříve vyzkoušet demo verzi?

Binární opce jsou riskatní, nikdo vám profit nezaručí. Nejlepší způsob, jak se stát odborníkem na tento typ obchodování, a začít dlouhodobě zhodnocovat své prostředky je určitě cesta zkoušení různých strategií právě na demo účtech. To je důvod, je je demo účet pro binární opce, tak důležitý.

Demo účet je účet zdarma

V podstatě máte k dispozici určitou sumu peněz, jsou to virtuální peníze a můžete je ho použít pro obchodování. Budete mít přístup ke všem obchodům, které byste měli na reálném účtu. Jediný rozdíl je, že demo účtu nepodstupujete žádné riziko. Než se pustíte do binárního obchodování s opcemi, ujistěte se, že máte dostatek zkušeností.

Jak si zřídím demo účet na binární opce?

Většinou to funguje tak, že vám nabídne určitý bonus k prvnímu vkladu a zřídí vám demo účet, první vklad obvykle 100 USD, tyto peníze můžete vybrat kdykoliv chcete. Vyběr můžete provést až po potvrzení totožnosti, tj. zaslání skenu občanského průkazu (můžete začernit co není nutné) a jakéhokoli dalšího dokladu s vaší adresou, např. fakturou za plyn / výpisu z banky, také můžete začernit, důležité je hlavně potvrzení adresy.


Pojďme si to trochu shrnout. Demo účet na binární opce, Vám nabídne přesně toto: :

  1. Objevíte v sobě bez rizika investic netušené možnosti, které budete moci dále rozvíjet. Trénink lze realizovat i při součastné Vaší práci.

  2. Pochopíte, že i člověk bez nějakého finančního vzdělání a s trochou času denně si může tímto vytvořit další zdroj podstatného pravidelného příjmu

  3. Získáte cit pro trh

  4. Získáte osobní sebedůvěru

  5. Dojdete k osobnímu sebepoznání


Platforma v demo účtu vypadá velice podobně jako na reálném účtu, liší se zejména v tom, že obchodujete za virtuální peníze


Binární opce demo účet