Euro millionaire system recenze

Automatický systém na bínární opce
S myšlenkou snadného a jednoduchého způsobu zbohatnutí si hraje občas každý z nás. Někteří skutečně najdou na trhu způsob, jak nechat úspěšně své peníze dál vydělávat, jiní se chytnou první šance, která se jim nabídne. Zejména pokud je jim dána doslova snová pohádka o tom, jak během jednoho dne mohou své jmění zdvojnásobit, ne-li ztrojnásobit. Bohužel právě posledně zmíněné jsou častokrát podvodné projekty, které vám žádný finanční zisk nepřinesou, ba naopak. Během mrknutí oka může být váš účet doslova vybílený. :

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 v Evropské unii binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.


Obchodujte světové trhy s aplikací Plus500 v Češtině

Nebo si vytvořte Demo účet k obchodování. CFD obchodování je rizikové.
80.51% účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem.


O Euro millionaire system
V této otázce jste možná už zaregistrovali reklamu na Euro Millionaire Systém. Právě ten je totiž ukázkovým příkladem podvodných systémů, který vám tvrdí, jak vysoce profitabilní je. Kromě toho vám bude motat hlavu tím, že v žádném případě není nutné mít sebemenší ekonomické znalosti a že se bez problémů můžete jako investor vyhnout analýze dat. Jestliže nechcete o své finanční úspory přijít, rozhodně se tomuto a jiným podobným systémům zdaleka vyhněte.

Euro Millionaire Systém promyšlené lákadlo

Pokud je člověk skutečně vnímavý a před tím, než se pustí do nějakého většího projektu, si rád zjišťuje veškeré možné informace, tak už na začátku může přijít na to, že zde něco nehraje. Prvním náznakem jsou jména obchodníků. Ten český se jmenuje David Dvořák, dánský David Sørensen a polský David Klosowski. Ano, s originalitou si tvůrci Euro Millionaire Systému moc hlavu nelámali a tudíž asi nebude příliš velkým překvapením, že žádný z výše zmíněných pánů v reálu neexistuje.

Další třešničkou na dortu je domovský propagační web tohoto zázračného systému. Z veškerých informací, které jsou na tomto webu uvedeny, moc chytří nebudete a už vůbec se nedozvíte, na čem a jak vlastně přijdete k slibovanému pohádkovému zisku. Tím zázrakem jsou na mysli binární opce, o kterých díky jejich krátké působnosti u nás mnoho lidí neví.

Pokud vás skutečně zajímá, jak funguje tento systém, není nic jednoduššího, než si pustit na kanále youtube několika minutové video, kde vám bude vše jasně a stručně objasněno. Na výběr máte hned několik a většina je dostupná v mnoha světových jazycích, společně také s češtinou.

Euro Millionaire Systém a strategie Martingale

Systém Euro Millionaire je postavený na poměrně agresivní strategii Martingale společně s nástrojem Sentiment, který znají především nadšenci do sázení pod názvem „Traders choice“. Systém je vcelku jednoduchý. Každý investuje předem stanovené pevné částky svých financí. Jestliže daná transakce dopadne úspěšně, následující investice už není nijak navyšována a je tedy beze změny jako ta první. V případě, že investice úspěšná není, dojde k navýšení částky, aby případná výhra pokryla už předchozí ztráty. Jak asi tušíte, pokud dojde k několika neúspěšným investicím za sebou, požadovaná částka k investicím doslova exponenciálně roste a velmi snadno může dojít ke kompletnímu bankrotu.

Euro Millionaire Systém tedy stojí na dvou ne úplně stabilních pilířích Sentiment a Martingale. Ukazatel Sentiment vyjadřuje podíl obchodníků věřící v růst a také podíl těch obchodníků, kteří se přiklánějí spíše k poklesu ceny. Nejenom, že je tento ukazatel naprosto netransparentní, ale navíc je také i v praxi zcela nepoužitelný. Nicméně hlavní problém systému Euro Millionaire spočívá ve strategii Martingale, právě v navyšování investic při předchozích ztrátách. Logicky se jedná o velmi nebezpečný přístup, kdy se během jednoho dne můžete stát chudákem. Ostatně toto fungování můžete pochopit na videu, ve kterém sám autor tohoto zvláštního systému ukazuje, jak rychle může stoupat výše investovaných financí. Pouze po třech nezdařených investicích už musí do čtvrté vstupovat se 150 dolary z původních 12 dolarů. V případě další už v pořadí čtvrté, nebo dokonce i páté ztráty byste si museli ze svého účtu vybrat kolem 1500 dolarů, abyste srovnali předešlé prohry.

Nelogické Obchodování na základě většiny

Jak si můžete na videu od samotného autora zjistit, tak jde vždycky s většinou. Jestliže si všimne, že podle ukazatele Sentiment většina obchodníků věří v růst ceny, tak v tom případě se k nim také přidává a volí možnost CALL. Jenže nikdo vám ruku do ohně za to, že jsou informace na panelu Sentiment pravdivé, bohužel nedá. Strategie tohoto systému je tady založena na tom, přesvědčit investory, aby šli s většinou obchodníků a v případě neúspěšné investice ještě zvyšovali vklady. V každém případě se jedná vcelku o zajímavou kombinaci dvou takto vysoce riskantních kroků. Jestliže se na tuto strategii podíváme ještě z dlouhodobějšího hlediska, je nebezpečná o to víc. Zejména pokud si uvědomíte skutečně vysoké riziko pro relativně velmi malé zisky.

Systém Euro Millionaire tedy skutečne na binární opce opravdu nefunguje a pokud ano, pouze krátkodobě a to hlavně díky štěstí a náhodě. Tento systém je pouze skvělým způsobem, jak nejen sebe, ale i svou rodinu připravit během chvíle doslova o všechny finanční úspory. I když jsou ztráty přirozenou součástí trhu a obchodování, přeci jen je to v tomto podání trošku přes čáru. Pokud chcete tedy nechat své peníze vydělávat, rozhodně se nepouštějte do takto zvláštních projektů, zejména pokud nemáte žádné podobné zkušenosti. Rozhodně se pro nezkušené z vás vyplatí rada některého z finančních poradců, se kterými se roztrhl pytel.

Obchodujte samostatně, žádné zázračné automatické obchodní systémy dlouhodobě nefungují
IQ option - demo účet zdarma -->>.

Náhled systému Euro Millionaire


Euro Millionaire system