Bitsane

Mámé tu pravďěpodobně další zkrachovalou burzu. Tentokrát Irskou Bitsane. Podle webu Coinroom, Bitsane je druhá krypto burza, která za poslední 3 měsíce podvedla své uživatele, hovoří se o cca 246 000 obětech tohoto podvodu

Problémy již v květnu

Bitsane uživatelé měli problémy s výběrem kryptoměn již v květnu tohoto roku. V reakci na tuto "technickou chybu" rozeslali provozovatelé platformy e-maily s tvrzením, že výběry byly "dočasně zakázány z technických důvodů".

Bitsane přilákal mnoho uživatelů během konce roku 2017 a počátkem roku 2018, kdy byl Ripple jedním z nejvíce roustoucích kryptoměn na trhu.

Dobře načasovaný příběh oo CNBC dne 2. ledna 2018, který obsahoval návod, jak koupit Ripple právě na Bitsane s bitcoinem a Etherem, vedl k masivnímu přílivu nových uživatelů.

Dejte si pozor na nové burzy

Dejte si pozor na nové burzy a směnáry, s rostoucí cenou kryptoměn a digitální zlatou horečkou bude počet podvodů a okradených lidí přibývat. Ono vytvořit dnes burzu nebo směnárnu, která zdánlivě funguje již nestojí tolik peněz co dříve.


Novinky a investice

Facebook Libra

S kryptoměnou Libra začíná Facebook svůj vpád do průmyslu digitálních aktiv. Libra by mohla do jíste míry poškodit komerční banky a centrální banky. To by mohlo snížit jejich užitečnost na němý regulovaný sklad digitálních peněz.

Čtěte celý článek

Komodity - kompletní průvodce

Základy komoditního obchodování. Komodity jsou například měď, zlato, stříbro, platina, ropa a paladium.Na burze se obchodují kontrakty na dané komodity tkz Futures. To je určité množství komodity (barely u ropy, trojské unce u zlata...).

Čtěte celý článek

Kryptoměny TOP 100

Podívejte se na aktuální seznam více než 100 kryptoměn seřazených dle aktuálního kurzu a tržní kapitalizace, buď to k dolaru (USD), nebo k České koruně (CZK).

Čtěte celý článek

Nové regulace pro Krypto

Ministři financí a guvernéři centrálních bank z G20, kteří se sešli v japonském Fukoce, se zavázali k uplatňování pravidel pro všechny krypto směnárny, burzy a podobné související firmy na poli prodeje a nákupů kryptoměn.

Čtěte celý článek