xtb
Nová aplikace xStation5 u XTB czflag
75% CFD účtů je ztrátových
xtb

IOTA kurz

IOTA kurz

Graf & Vývoj ceny

IOTA cena

Kryptoměna: IOTA
Cena IOTy:
Začněte obchodovat:

Obchodní aplikace u XTB

Obchodujte, co vás napadne. Nebo, vyzkoušejte demo účet zdarma.

77% CFDs účtů je ztrátových

Popis: IOTA je open-source distribuovaný protokol, který přesahuje blockchain; prostřednictvím svého základního vynálezu bezblokového „Tangle“. IOTA Tangle je kvantově spolehlivý acyklický graf bez poplatků za transakce; nemá žádný pevný limit počtu transakcí, které lze v síti potvrdit za sekundu. Místo toho roste propustnost ve spojení s činností v síti; čím více aktivit, tím rychlejší síť. Na rozdíl od architektury blockchainu nemá IOTA žádné oddělení mezi uživateli a validátory. IOTA se zpočátku zaměřuje na to, aby sloužila jako páteř vznikajících internetových věcí (IoT).
IOTA dnes:
Klouzavé průměry:
Technické data:
Sektor: Kryptoměny

IOTA (MIOTA) kurz - Graf

Aktuální graf páru (MIOTA / USD)
Aktuální graf páru (MIOTA / BTC)
Aktuální graf páru (MIOTA / CZK)

Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny IOTA. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny IOTA, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj IOTAu je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Cena IOTy, Kurz za 1 IOTA (zkr. MIOTA) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) a EURO v případě burzy bitStamp. Najdete zde vývoj kurzu IOTAu z období cca posledních 3 let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jeden IOTA. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz IOTA se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.

Jak obchodovat IOTA

V dnešní době můžete pro obchodování kryptoměn (spekulace na pohyb kurzů) využít celou řadu obchodních platforem. Kryptoměnu IOTA nemusíte nakupovat přímo a uchovát ji. Vyhněte se tak celé řadě problémům s různými podvody a nekalými praktikami.

Výhody obchodování kryptoměn pomocí CFD:

🗹 Není nutné mít účet na burze a využívat speciální peněženky

🗹 Obchodujte u regulovaných společností!

🗹 Spekulujte jak na růst (LONG) tak i na pokles kurzu (SHORT)

🗹 Můžete obchodovat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně!

🗹 Inteligetní obchodní příkazy Stop Limit / Stop Loss / Trailing Stop

🗹 Vaše vklady jsou pojišteny do výše 20 000 Euro a jsou na oddělených účtech.

🗹 Využíváte Finanční páku 1:2. Můžete začít už s 2 500 Kč, abyste využili účinku 5 000 Kč kapitálu!

🗹 Demo účet zdarma! Demo účet dostanete zdarma jen za registraci a bez ověření.

Obchodní aplikace u XTB

Obchodujte, co vás napadne. Nebo, vyzkoušejte demo účet zdarma.

77% CFDs účtů je ztrátových

Historické ceny IOTy: