Jak si vybrat brokera na binární opce

Výběr toho správného brokera na binární opce, by teoreticky měl být rychlý a snadný proces. Každý člověk, který chce začít obchodovat a použít na to své těžce vydělané peníze, by měl být při výběru obezřetný a proto přinášíme pár tipů které poslouží při výběru.

V dnešní době jsou na trhu jednotky, až desítky binárních brokerů s nimiž se dá začít obchodovat cizí měny, akcie, komodity nebo indexy, zejména proto je namístě otázka, který je ten nejlepší binární broker pro začátečníky a jak ho najít?

Čím více je obchodování s binárními opcemi populární, tím roste i počet brokerů na trhu, a může tak být složité zjisti, jaký broker je ten správný. Je rozdíl obchodovat s binárními opcemi skrze brokera a skrze obchodní platformu – mnoho brokerů používá stejnou základní platformu. Broker je osoba zodpovědná za provoz platformy, a také vám vyplácí vaše peníze a zodpovídá dotazy, na co se tedz zaměřit?

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 v Evropské unii binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.


Obchodujte světové trhy s aplikací Plus500 v Češtině

Nebo si vytvořte Demo účet k obchodování. CFD obchodování je rizikové.
80.51% účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem.


Obchodní platforma

Samozřejmě, výplaty získané za úspěšné obchody mohou ovlivnit, stejně jako mnoho další aspektů, vaše další obchody. Jakou obchodní platformu broker používá, je jedno ze základních kritérií pro výběr vhodného brokera a je důležité podívat se na to jak jednotlivé platformy fungují. Někteří obchodníci preferují brokery, kde je málo aktiv, ale o to více informací o nich.

Jiní zase preferují nejprve možnost demo účtu, kde je mnoho aktiv, se kterými můžete s virtuálními penězi obchodovat, a získávat tak nové strategie. Každý obchodník má rozdílné potřeby, naštěstí je trh s brokery bohatý, a nabídne tak každému obchodníkovi právě to, čemu dává při výběru přednost.

Vklady a výběry hotovosti

Často přehlíženou vlastností brokerů jsou možnosti vkladů a výběrů vašich peněz. Někteří obchodníci jsou schopni své peníze získat zpět pouze šekem, což je značně těžkopádné a zbytečné. Hledejte proto brokery s přímou možností vkladu a výběru, například pomocí PayPalu nebo jinou možností okamžité platby.

Také, někteří brokeři nenabízí možnost platit přes bankovní účet nebo debetní kartou, všeobecně se dá říci, že ti brokeři, kteří tento způsob plateb nabízí patří mezi ty lepší brokery.

Zákaznická podpora

Dalším důležitým faktorem pro rozhodnutí, kterého brokera zvolit, jsou určitě nabízené služby pro zákazníky. Samozřejmě, že u těch nejlepších brokerských systémů se občas vyskytne chybička, proto je potřeba vědět, že se jí broker pokusí co nejdříve odstranit. Ujistěte se také, že má broker s obchodováním již zkušenosti, a preferujte ty, kteří mají podporu 24 hodin denně.

Vzdělání a semináře

Nejlepší brokeři pro obchod s binárními opcemi nabízejí nejen možnost skvělé podpory, ale také pomáhají obchodníkům stát se ještě lepšími obchodníky. Pro začátečníky a středně pokročilé jsou vhodní brokeři nabízející rozsáhlou online knihovnu výukového materiálu. Ti nejlepší brokeři nabízejí také denní přehled zásadních informací, a nabízejí také tipy, do kterých obchodů investovat různé semináře a další.

Ovšem vzdělávání od brokerů se musí brát nutně z rezervou, ne každý broker chce mít úspěšné a dlouhodobé obchodníky, což je fakt, který by si měl každý obchodník uvědomit.

Rady a tipy pro výběr binárního brokera

  1. Ujistěte se, že broker nabízí neomezenou a bezplatnou demo verzi své platformy. Některé platformy totiž nabízejí jen časově omezenou funkčnost, nejčastěji jen 30 dní a pak je třeba vložit si na obchodní účet reálné peníze.

  2. Ověřte si, zda je vybraný broker regulován a zda má licenci. Důležité je i zda je broker pravidelně auditovaný mezinárodní auditorskou společností. Toto se dá velmi snadno ověřit na stránkách brokerů a Úřadů pro finanční dohled Evropské unie. Vaše peníze chcete mít přece v bezpečí.

  3. Zjistěte si jaké budou vaše náklady na obchodování. Ověřte si všechny možné i nemožné poplatky, na vámi vybrané obchodování. Seriózní brokeři neúčtují žádné poplatky za výběr, nebo vklad financí atd.

  4. Jsou ještě nějaké dodatečné poplatky, které vám bude účtovat? Mějte se na pozoru před skrytými poplatky, pokutami a obchodními požadavky makléře, které by Vám mohly značně prodražit.

  5. V obchodování binárních opcí je důležitá i možná doba obchodování. Zjistěte si proto předem jaké druhy binárních opcí vám váš vybraný binární broker umožní obchodovat. Pokud nabízí například pouze minutové opce, tak ruce pryč.

Existuje mnoho dalších kritérií pro výběr toho nejlepšího brokera, avšak pokud se budete řídit těmito čtyřmi,vyberete si brokera, který bude nejen vyhovovat vašim obchodním potřebám, ale bude i bezpečným přístavem pro vaše investované peníze.