etoro
Začněte obchodovat  
75% CFD účtů je ztrátových
etoro

12ships

12Ships kurz


menu

12Ships kurz 12Ships » interaktivní graf Technická analýza » budoucí vývoj 12Ships kurzu Jak koupit 12Ships Jak participovat na změně 12Ships kurzu 12Ships kalkulačka » převod ceny (TSHP)

12Ships » interaktivní graf

Vývoj ceny 12Ships (TSHP) na grafu k USD / CZK / EUR / BTC

Aktuální graf páru (TSHP /USD)
Aktuální graf páru (TSHP / CZK / EUR)
Aktuální graf páru (TSHP / BTC)


Vyzkoušejte obchodní aplikaci u Plus500

80.5% CFD účtů je ztrátových

Technická analýza » budoucí vývoj 12Ships kurzu

Predikce nebo prognóza ceny pomocí technické analýzy, jde vůbec cena 12Ships predpovědět? Podívejte se na budoucí prognózu vývoje směru ceny kryptoměny 12Ships na základě 24 indikátoru technické analýzy grafu. Čísla ve widgetu znázorňují, kolik z použitých indikátorů doporučuje nákup TSHP » (BUY) = modrá čísla, kolik prodej (SELL) = červená čísla a nebo mohou tyto indikátory predikovat neutrální směr ceny (tkz: do strany) (NEUTRAL) = šedá čísla.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny 12Ships TSHP. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny 12Ships, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat 12Ships, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj 12Shipsu je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže predikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrnuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu ceny.

Jak koupit 12Ships

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu 12Ships, můžete ji buď to koupit přímo na burze/směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit 12Ships", další možností je těžba TSHP, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé faucety, ale mezi nimi je spousta podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

12Ships lze tedy nakoupit (respektive směnit) za tradiční měny (především americký dolar a euro) nebo i přímo za Bitcoin. Mezi známé burzy a směnárny patří zejména Bitfinex nebo Binance ostatní směnárny, u kterých můžete koupit najdete v horní části stránky v horní části stránky "kde koupit 12Ships".

Jak participovat na změně 12Ships kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti jej vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměny a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1:2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena 12Ships roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít kupní obchod. Nebo můžete otevřít prodejní obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobeným množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1:2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně snadné jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny TSHP. Pro začátek obchodovaní je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Vyzkoušejte obchodní aplikaci u Plus500

80.5% CFD účtů je ztrátových

12Ships kalkulačka » převod ceny (TSHP)

Kalkulačka pro převod 12Ships kurzu na národní měny jednotlivých států,využít ji můžete pro konverzi kurzu 12Ships na více než 5 měn včetně České koruny. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například TSHP k CZK nebo CZK k TSHP. Převodní kurzy kryptoměn jsou aktuální – aktualizace probíhá každou minutu.

Často kladené otázky ohledně kryptoměny 12Ships (FAQ)

Níže naleznete výčet nejvíce kladených otázek. Pro zobrazení odpovědi stačí prokliknout příslušné pole.

12Ships můžete nakoupit u ověřených burz jako Binance, Coinmate nebo coinbase. Pro české uživatele je určitě dobrá možnost Binance, jelikož tato směnárna má i české koruny. Hlavně si dejte pozor na zabezpečení účtu. Jak koupit 12Ships
12Ships můžete obchodovat i jako CFDs kontrakty. Flexibilní obchodování kryptoměnových CFD vám umožňuje Finanční páka, která je až 1:2. To znamená, že například za 10 000 kč, můžete držet pozici až v hodnotě 20 000kč. Více o tom Jak participovat na změně kurzu TSHP.
Pomocí CFDs kontraktů můžete spekulovat i na pokles, propad ceny 12Ships. Jednoduše zadáte příkaz SELL v obchodní aplikaci. Vše si můžete vyzkoušet i v Demo účtu například u brokera Plus500 nebo eToro
Většina cen a kurzů kryptoměn, které sledujete nemusejí být aktuální, většinou jsou zpožděné o 15 minut, ale mohou být zpožděny i o hodiny nebo celé dny. Proto jsme pro vás nachystali aplikaci, kde se cena 12Shipsu aktualizuje v reálném čase. Vývoj ceny 12Ships v reálném čase.
Zajímá vás, jaky bude mít 12Ships kurz za den/týden/měsíc/ nebo rok? Předpovědět správně vývoj ceny TSHP v podstatě nejde. Nicméně existuje tkz. technická analýza grafu, která vám může pomoci zjistit, zda je v nejbližším období vhodné tuto kryptoměnu prodávat nebo kupovat. Technická analýza