xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


raiden-network-token

Raiden Network Token kurz


RDN

Raiden Network Token kurz 1,23 $
Změna ceny za (24 hodin) -2.69 %
Tržní kapitalizace 82 mil. $
Dno a vrchol 1,2 $1,3 $
Objem obchodů 2 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Raiden Network Token

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Raiden Network Token - (RDN)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Bitkub - RDN/THB 1 mil. $
Exrates - RDN/BTC 10 145 $
Huobi Korea - RDN/BTC 1 459 $
Gate.io - RDN/USDT 39 356 $
Binance - RDN/BTC 2 mil. $
Huobi - RDN/BTC 39 619 $
Bibox - RDN/ETH 392 181 $
Gate.io - RDN/ETH 34 371 $
Uniswap V2 - RDN/WETH 24 417 $
Bitladon - RDN/EUR 3 713 $
Nuex - RDN/BTC 1 011 $
GDAC - RDN/KRW 0 $
GDAC - RDN/BTC 0 $

Raiden Network Token kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Raiden Network Token

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Raiden Network Token

Titulek zprávy Server Date

menu

Raiden Network Token graf Raiden Network Token - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Raiden Network Token Jak vydělat Raiden Network Token kurzu Raiden Network Token kalkulačka

Raiden Network Token graf

Vývoj ceny Raiden Network Token (RDN) na grafu k USD / EUR / BTC


Raiden Network Token - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Raiden Network Token, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Raiden Network Token. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Raiden Network Token, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Raiden Network Token je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Raiden Network Token

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Raiden Network Token, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Raiden Network Token kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Raiden Network Token roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny RDN. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Raiden Network Token kalkulačka

Raiden Network Token kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.