xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


vectorspace-ai

Vectorspace AI kurz


VXV

Vectorspace AI kurz 2,28 $
Změna ceny za (24 hodin) 1.72 %
Tržní kapitalizace 97 mil. $
Dno a vrchol 2,19 $2,49 $
Objem obchodů 300 543 $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Vectorspace AI

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Vectorspace AI - (VXV)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
ProBit Exchange - VXV/BTC 21 660 $
Uniswap V2 - VXV/WETH 263 023 $

Vectorspace AI kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Vectorspace AI

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Vectorspace AI

Titulek zprávy Server Date

menu

Vectorspace AI graf Vectorspace AI - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Vectorspace AI Jak vydělat Vectorspace AI kurzu Vectorspace AI kalkulačka

Vectorspace AI graf

Vývoj ceny Vectorspace AI (VXV) na grafu k USD / EUR / BTC


Vectorspace AI - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Vectorspace AI, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Vectorspace AI. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Vectorspace AI, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Vectorspace AI je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Vectorspace AI

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Vectorspace AI, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Vectorspace AI kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Vectorspace AI roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny VXV. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Vectorspace AI kalkulačka

Vectorspace AI kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.