Akcie Philip Morris (PM)

Philip Morris CR as - aktuální graf a vývoj ceny

Výrobce, prodejce či distributor tabákových výrobků se sídlem v Kutné Hoře se skrývá za cigaretami značek Marlboro, L&M, Petra a Sparta. Philip Morris má pobočku také na Slovensku a je součástí nadnárodního Philip Morris International. Kromě České a Slovenské republiky působí také v ostatních státech Evropy, kde své výrobky prodává.

Philip Morris je z hlediska akciového trhu atraktivní díky své dividenodové politice. Dividenda této společnost se každoročně pohybuje kolem 8%.

Upozornění: Kurzy jsou se zpožděním (cca 15min). Všechny CFDs (akcie, indexy, features) a Forex ceny nejsou poskytovány prostřednictvím výměn, ale od tvůrců trhu, a tak jejich ceny nemohou být přesné a mohou se lišit od skutečné tržní ceny, což znamená, že tyto kurzy jsou pouze orientační a nejsou vhodné pro obchodní účely. Neneseme žádnou odpovědnost za případné ztráty, kterým můžete čelit v důsledku použití těchto dat. Vaše osobní investiční rozhodnutí vždy postavte na svém osobním úsudku.

České akcie - přehledný seznam českých akcií, které se dají obchodovat na tuzemské Burze cenných papírů Praha, případně na rm-systému.

Symbol Název akcie Poslední cena Změna v Kč (24H) Změna v % (24H) Poptávka Nabídka Denní minimum Denní maximum Denní objem