Miroslav Kadlec a binární opce

Kdo je Miroslav Kadlec

Miroslav Kadlec je úspěšný obchodník, který na trhu vydělal neskutečné peníze a který se nám svůj způsob a metodu obchodování snaží předat zadarmo jen proto, abychom všichni byli stejně spokojení, jako je on sám. Možná i vy jste již na toto jméno narazili. Vyskakuje na nás s každou reklamou, s každým novým oknem, a to hlavně při spouštění různých internetových videí na portálech s online seriály či online filmy.

Pohádka o opcích
Možná jste si při přečtení prvních pár slov uvedených na jeho stránce řekli, že byste obchodování s touto osobou mohli zkusit i vy. Bylo by to krásné, viďte? Bylo by krásné vydělávat 260 000 Kč měsíčně zcela zdarma, tak jak to píše Miroslav Kadlec. Dříve, než se do obchodování s touto neověřenou osobou pustíte, si přečtěte tento článek, protože se jedná o podvod a Miroslav Kadlec je jen fiktivní osoba.

Kdo je Miroslav Kadlec?

Na stránkách Miroslava Kadlece se dočtete, že pochází z Brna, že jemu 26 let a donedávna se živil jako řidič kamionu. Tento muž však dlouho zkoušel různé cesty, kterými se chtěl dostat za svým cílem, a to vyděláváním peněz. Žádná z těchto cest mu však nevycházela, až jednou přišel na skvělý recept, který nám všem teď zadarmo předá.

Včetně dlouhých textů a líčení jeho příběhu na jeho webu narazíte i na fotky, na kterých si Miroslav užívá se svou přítelkyní v těch nejluxusnějších letoviscích a kupuje si ty nejdražší auta.

Kromě toho, že jsou stránky napsané krkolomnou češtinou, pokud se tomu dá místy vůbec říkat čeština, by vám však mělo dojít i to, že v dnešní době vám přeci nikdo nic zadarmo nedá. Všichni obchodníci a brokeři na svých platformách vydělávají tisíce, ale určitě ne tím, že by si od vás/svých obchodníků nenechali zaplatit.

Miroslav Kadlec aneb fiktivní postava jako Tomáš Stodola

To vše by vás mělo dovést k tomu, že jde o podvod a Miroslav Kadlec je fiktivní osoba, stejně jako Tomáš Stodola a mnozí další, kteří na vás útočí v internetových reklamách. Ani u jedné z těchto osob byste se neměli nechat okouzlit smyšlenými životními příběhy fiktivních úspěšných obchodníků.

Ve skutečnosti jsou stránky Miroslava Kadlece kopií uvedeného jiného fiktivního obchodníka, Tomáše Stodoly, což je další ukazatel toho, že jde o pouhý podvod a my bychom mu neměli naletět.

Přestože vás na podvodnost těchto stránek v tomto článku upozorníme ještě několikrát, je pravděpodobné, že mnozí začínající obchodníci se však nechají podvést, neboť vidina zbohatnutí prakticky bez práce je velmi lákavá. My bychom se však měli držet českého rčení, že bez práce nejsou koláče. Vždycky to tak bylo a vždycky bude.

Nesmyslnost tvrzení
Na podvodnost stránek poukazují i další zjevné ukazatele. Prvním z nich je nesmyslnost tvrzení, která Miroslav Kadlec na svých webových stránkách uvádí. Miroslav Kadlec vám bude například tvrdit, že o metodě, díky které zbohatnul, se nemluví, neboť většina samotných bankéřů o této metodě ani neví. Zajímavé je, že zkušení obchodníci, bankéři a brokeři, kteří se na trhu pohybují léta a mají tedy letité zkušenosti, neví o primitivní metodě či cestě ke zbohatnutí. Naopak člověk, kterému je teprve 26 let a o finančním trhu neví nic, protože se živil jako řidič kamionu, na takovou metodu přišel sám od sebe.

Je to stejné jako by například jistá slečna prodavačka ve věku 26 let řekla, že vyřešila fyzikální teorii všeho, kterou pan Stephen Hawking nedokázal doladit dodnes. Ano, možnost tu je, ale pravděpodobné to není. A ještě méně pravděpodobné je, že by svoji teorii ona slečna dávala lidem zadarmo a neprodala by ji za miliony.

Princip obchodování binárních opcí jako státní tajemství
A hlavně na obchodování s binárními opcemi není nic tajného nebo těžkého. Kdyby se jednalo například o investování, šlo by zcela o jiný příběh. Ale obchodování binárních opcí vyžaduje základní přístup, který je starý jako burzovní obchodování samo.

Zvrácená matematika aneb dosaď si čísla podle chuti

Velmi podezřelé a do očí bijící je i matematika Miroslava Kadlece. Jeho grafy jsou velmi scestné a čísla v nich uvedená naprosto neodpovídají realitě či výpočtům. Možná se někomu zdá velmi sympatické, že v binárních opcích vydělává miliony osoba, která nedokáže spočítat 3 plus 1, ale nám se to zdá velmi podezřelé.

Tak například na jednom z grafů, přesněji na první úsečce je zobrazeno, že za 30 minut si vyděláte 50 eur za pět uzavřených obchodů, přičemž jste vydělali 60 eur na 3 ziskových obchodech a ztratili 10 eur na 1 neziskovém obchodu. Jenže 3 ziskové a 1 ztrátový obchod jsou snad 4 provedené obchody, ne? Nebo platí, že 3 + 1 =5?

Navíc zde nesedí ani výpočet zisku. Z uvedeného příkladu nemůžete vydělat 50 eur. Pokud by ztráta 10 eur znamenala vklad 10 eur, pak v ziskových obchodech byste ze 30 vložených eur získali 60. To si můžete spočítat sami, například na příkladu 85 % ziskovosti, která je velmi příznivá a setkáte se s ní u nejlepších brokerů jako je TopOption.

Závěrem

Pokud bychom měli zhodnotit stránky Miroslava Kadlece, pak samozřejmě souhlasíme s naším názorem uvedeným na začátku textu – jde o podvod. Tento podvod je nebezpečný už jen v tom, že lidem říká, že obchodovat může skutečně každý, dokonce i váš domácí mazlíček, pokud zvládne kliknout myší. Proto si dejte pozor na všechny nabídky, které vám tvrdí, že si můžete za 30 minut vydělat 50 eur a za měsíc přibližně 300 000 Kč. Obchodování s binárními opcemi peníze vynáší, nikoliv však tak rychle a jednoduše.