xtb
Nová aplikace xStation5 u XTB czflag
75% CFD účtů je ztrátových
xtb

NEO kurz

NEO kurz

Graf & Vývoj ceny

NEO cena

Kryptoměna: NEO
Cena Nea:
Začněte obchodovat:

Obchodní aplikace u XTB

Obchodujte, co vás napadne. Nebo, vyzkoušejte demo účet zdarma.

77% CFDs účtů je ztrátových

Popis: NEO bylo Navrženo a vyvinuto společností IOHK ve spolupráci s University of Edinburgh, University of Athens a University of Connecticut. NEO SL (nebo NEO Settlement Layer) je důkazem o podílu kryptoměn založené na implementaci bílé knihy „Ouroboros: Provably Secure Proof of Stake Blockchain Protocol“ , na kterém se podíleli vývojáři jako Aggelos Kiayias, Alexander Russell, Bernardo David a Roman Oliynykov a další. Cardanu se někdy tak díky tomu přezdívá Blokchain 3.0
NEO dnes:
Klouzavé průměry:
Technické data:
Sektor: Kryptoměny

NEO (NEO) kurz - Graf

Aktuální graf páru (NEO / USD)
Aktuální graf páru (NEO / BTC)
Aktuální graf páru (NEO / CZK)

Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny NEO. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny NEO, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj NEOu je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Cena Nea, Kurz za 1 NEO (zkr. NEO) je zobrazena v měně konkrétní burzy, tj. USD (americké dolary) a EURO v případě burzy bitStamp. Najdete zde vývoj kurzu NEOu z období cca posledních 3 let. Jednotlivé "svíčky" (candlesticks) označují aktuální cenu za jeden NEO. Stopka označuje minimální a maximální kurz. Vývoj kurzu si můžete prohlédnout na cca 5 minutových grafech, až po roční grafy. Kurz NEO se zobrazuje s cca 5 minutovým zpožděním.

Jak obchodovat NEO

V dnešní době můžete pro obchodování kryptoměn (spekulace na pohyb kurzů) využít celou řadu obchodních platforem. Kryptoměnu NEO nemusíte nakupovat přímo a uchovát ji. Vyhněte se tak celé řadě problémům s různými podvody a nekalými praktikami.

Výhody obchodování kryptoměn pomocí CFD:

🗹 Není nutné mít účet na burze a využívat speciální peněženky

🗹 Obchodujte u regulovaných společností!

🗹 Spekulujte jak na růst (LONG) tak i na pokles kurzu (SHORT)

🗹 Můžete obchodovat 7 dní v týdnu, 24 hodin denně!

🗹 Inteligetní obchodní příkazy Stop Limit / Stop Loss / Trailing Stop

🗹 Vaše vklady jsou pojišteny do výše 20 000 Euro a jsou na oddělených účtech.

🗹 Využíváte Finanční páku 1:2. Můžete začít už s 2 500 Kč, abyste využili účinku 5 000 Kč kapitálu!

🗹 Demo účet zdarma! Demo účet dostanete zdarma jen za registraci a bez ověření.

Obchodní aplikace u XTB

Obchodujte, co vás napadne. Nebo, vyzkoušejte demo účet zdarma.

77% CFDs účtů je ztrátových

Historické ceny Nea: