Optionavigator recenze systému

Automatický systém na bínární opce
Při obchodování na trhu máte v současné době nepřebernou škálu možností. Vybírat můžete nejen z nabídky metod a strategií, ale hlavně si můžete vybírat i s kým, tedy s jakým brokerem a systémem budete obchodovat Systémů pro obchodování je však takové množství, že může být těžké zvolit ten správný a hlavně nepodvodný systém.

A právě toho mnozí využívají a podvodné systémy vytvářejí. Jedním z takovýchto systémů, kterým bychom se měli raději vyhýbat, je OptioNavigator.

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 v Evropské unii binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.


Obchodujte světové trhy s aplikací Plus500 v Češtině

Nebo si vytvořte Demo účet k obchodování. CFD obchodování je rizikové.
80.51% účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem.


:

O Optionavigator
Systém OptioNavigator je podobný jinému podvodnému systému na obchodování s binárními opcemi, a to Binary Bot Pro, o kterém jste již možná slyšeli (také jste o něm mohli číst v naší recenzi BinaryBotPro). Než se začneme s OptioNavigator seznamovat blíže, je nutné znovu zdůraznit (a možná mnohé z vás zklamat), že jde o podvod. Více o tom, co to jsou a jak se obchodují binární opce.

Podobnost OptioNavigator s BinaryBotPro

Oba dva podvodné systémy v podstatě nefungují na žádném propracovaném systému se sofistikovaným algoritmem. Jde jen o náhodné generování signálů a uzavírání náhodných obchodů. Bohužel se můžete setkat i s velmi zajímavou skutečností, a to s tím, že systém chce uzavřít obchod na obě strany. Takovýto obchod představuje jistou ztrátu.

Jak má systém OptioNavigator fungovat?
Podvodné obchodní systémy, stejně tak jako OptioNavigator, velmi rády slibují, že po stáhnutí softwaru, zaregistrování se u brokera a vložení peněz začne systém vydělávat peníze za vás.

Jak funguje OptioNavigator?

Problém samotného obchodního systému spočívá například v tom, že s ním můžete začít jen se skutečnými penězi a navíc si jej ani nemůžete dopředu vyzkoušet. Na stránkách také nenajdete žádný návod či vysvětlení, jak systém funguje, jak s ním máte pracovat či na jakých základech stojí. Systém vás navíc nutí otevřít si účet u brokera EZTrader.

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 v Evropské unii binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.


Obchodujte světové trhy s aplikací Plus500 v Češtině

Nebo si vytvořte Demo účet k obchodování. CFD obchodování je rizikové.
80.51% účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem.


Webové stránky OptioNavigator

S OptioNavigator se setkáte na webové stránce Binarni-Opce-Bonus. Na první pohled vypadá stránka profesionálně. Pod názvem Trade Journal Online se snaží vystupovat jako odborný list. Jde však o pouhé pozlátko, pod kterým se skrývá jednoduché přesměrování na otevření účtu. Ať kliknete na jakoukoli rubriku, vždy se totiž dostanete na stránku s otevřením účtu. Při otevření webových stránek se dostanete na článek od údajné autorky Sáry Dudek.

Článek je napsán o taktéž údajném obchodníkovi Martinu Kozlovi. Článek psaný velmi špatnou a krkolomnou češtinou působí spíše jako neodborný a nepovedený překlad cizojazyčného marketingového textu. Na webové stránce také narazíte na video, které je namluvené oním údajným obchodníkem Martinem Kozlem a které je vytvořeno jako učební materiál „Obchodování pro nováčky“. Hlas ve videu až nápadně připomíná teleshopping. Vrcholem je diskuze, ve které najdete příspěvky s lednovými daty, přestože web byl založen až v červenci.

Jak podvodné systémy jak OptioNavigator vydělávají?

Pro zajímavost pro vás máme informaci o tom, jak tyto podvodné systémy vydělávají. Tím výdělečným artiklem je samozřejmě důvěřivost lidí, toužící po výdělku bez námahy. Za registraci takovýchto důvěřivých jedinců pak podvodníci získávají provizi od samotných brokerů, která je jim vyplacena za každého přivedeného klienta. Jednoduše řečeno jde o smlouvu podvodného systému a brokera o výdělku z vaší ztrátovosti.

Závěr

Dalo by se říci, že systém OptioNavigator je stejný jako BinaryBorPro. U obou systémů získáte dojem výjimečnosti, neboť autoři vám jej dají zadarmo. Do uzavření jste navíc tlačeni informací, že brzy bude systém zpoplatněn. Klient tak nabere dojem, že má poslední možnost získat výjimečný systém, s kterým vydělá statisíce. Doporučujeme vám vyhýbat se systémům, které vám zadarmo nabízejí možnost vydělávání statisíců jen za pomocí rad softwaru. Před tím, než začnete obchodovat přes online systémy, si raději zjistěte, zdali se nejedná o podvod.

Doporučujeme obchodovat samostatně, žádné zázračné automatické obchodní systémy dlouhodobě nefungují
IQ option -->>.

OptionNavigator