Optiontime recenze

O OptionTime.com
Broker OptionTime je obchodníkem pohybujícím se na poli obchodování s binárními opcemi. Jde o společnost, jejímž vlastníkem je regulovaný poskytovatel finančních služeb Safecap Investments Ltd. Tento inovační, komplexní a plně licencovaný broker nabízí širokou škálu binárních obchodních produktů, finančních instrumentů a obchodních nástrojů, které umožňují obchodovat na té nejvyšší úrovni. Obchodování s tímto brokerem je díky používané binární platformě OptionTime vhodné jak pro začátečníky či běžné uživatele, tak i pro profesionální obchodníky.
Zázemí u OptionTime pro české obchodníky
OptionTime poskytuje profesionální podporu v mnoha jazycích. České obchodníky bude však zajisté zajímat informace ohledně regulace, licence a podpory na českém trhu. Poskytovatel OptionTime má licenci nejen od úřadu CySEC na Kypru, ale také od britského úřadu FCA či od České národní banky. Díky poslední uvedené licenci může broker obchodovat i na českém trhu. Kromě české licence je však broker přizpůsoben českému trhu i platformou poskytovanou v českém jazyce.


Podívejte se na obchodní aplikaci u brokera Markets - Nyní i v češtině

Nebo si založte zkušební demo účet. CFD služba. Váš kapitál je v ohrožení


Binární platforma u Optiontime

Broker OptionTime obchoduje na platformě OptionTime, která zvládá zobrazování grafů jako platforma MetaTrader a která nabízí množství nástrojů, mezi které patří Rollover (prodloužení doby expirace), Double (možnost zdvojnásobení investice), Buy me Out (zpětné odkoupení opce). Pro českého obchodníka je však důležité to, že je platforma poskytována v českém jazyce.

Obsah recenze OptionTime: OptionTime recenze - Základní informace - Nabídka binárních opcí - Demo účet u OptionTime

Proč obchodovat binární opce s OptionTime?

180 různých typů obchodovatelných aktiv, včetně měn, komodit, akcií a indexů.

  1. Uvítací bonus až 100% do výše 2500$ odstupňovaný podle výše vkladu

  2. Minimální limit pro výběr finančních prostředků je stanoven pouze na 50$

  3. Regulace České národní banky (další regulace FCA, CySEC) - řadíme tedy mezi prověřené brokery - ČNB licence.

Základní informace o www.Optiontime.com

Web: www.Optiontime.com
Typ brokera: Binary broker
Země původu Kypr / 2013
Měny na účtu USD, EUR, GBP
Minimální vklad 200 $
Minimální obchod 10 a 5 USD (krátkodobé opce)
Zákaznický servis: Email, Chat, Telefon

| ---------------- | ------------- | | Minimální vklad | MoneyBookers - 2000 Kč - Bankovní převod - 10 000 Kč - Karta - 2000 Kč - Paypal - 2000 Kč | | Možnosti vkladu | Bankovní převod, Kreditní a debetní karty, Skrill, Paypal | | Maximální velikost páky | od 1:5 do 1:200 | | Demo účet | | Čeština | Kompletně v Češtině |

S čím můžete obchodovat u Optiontime

S OptionTime můžete obchodovat se 180 aktivy, které nabízejí vysoké výnosy. Společnost disponuje bohatým portfoliem obchodních instrumentů a nástrojů – ProMaster, OneTouch, SpeedTrading či Trader´s Choise, možnost vykoupení nebo grafy historie. Vše můžete používat jak na svém počítači, tak i na svém mobilním telefonu. Nyní se však pojďme podívat na podrobné informace, které vás do obchodování s tímto brokerem zasvětí hlouběji.

Broker OptionTime se pohybuje na poli obchodování binárních opcí. Jak již bylo řečeno, škála jeho instrumentů, produktů a nástrojů je pestrá. Minimální investice do binárních opcí u brokera OptionTime činí 10 dolarů, přičemž na výběr máte obchodování se čtyřmi základními druhy opcí.

Klasické binární opce

představují základ tradičního obchodování s binárními opcemi. Dělíme je na Call/Put či také Up/Down. Nabídka OptionTime zahrnuje klasické opce Pro Master či Classic Time. U první skupinky, tedy Call opcí, jsou peníze vypláceny v okamžiku, kdy bude cena opce ve stanovenou dobu expirace vyšší než při nákupu této opce. Naopak při opcích Put je vypláceno v okamžiku, kdy je cena v době expirace nižší než při jejím nákupu. Co se týče výnosů z klasických binárních opcí, ty dosahují až 80 % a na některých měnových párech až 85 % zhodnocení.

Spreed Trading

jedná se o minutové opce s dobou expirace na 60 sekund, 90 sekund nebo 120 sekund a minimálním vkladem 5 dolarů.

OneTouch opce

zhodnocení se pohybuje kolem 250 %, což se odvíjí od menší pravděpodobnosti výnosu. Vypláceno je totiž v případě, že se cena opce během stanovené doby alespoň 1x dotkne hranice.

Touch in Time opce
u těchto opcí je základ položen na předpovídání toho, zdali se cena opce dotkne, či naopak nedotkne stanovené hranice. Výnosy se zde pohybují kolem 70 %, a to v obou případech případech případech (tedy jak v případě Touch, tak v případě No Touch)

Jak začít obchodovat u Optiontime

U brokera OptionTime se obchoduje na jedné základní platformě OptionTime, která se podobá u obchodníků velmi oblíbené platformě MetaTrader (o platformě se však pobavíme v odstavci „platforma“). Nyní si však uveďme základní informace o obchodování s OptionTime. Obchodovat můžete začít se cvičným demo účtem, díky kterému si ověříte a vyzkoušíte strategie binárních opcí nanečisto, a následně se budete moci vrhnout do ostrého obchodování. Do začátku získáte se založením účtu bonus, přičemž si můžete založit jeden ze tří nabízených účtů (Premium, Royal nebo Exclusive).

Minimální vklady se liší podle typu účtu (200 eur až 5 000 eur) a k samotnému obchodu budete potřebovat minimální investici 10 dolarů.

Nabídka bonusů a demo účtu u Optiontime

Demo účet

Jak již bylo řečeno, obchodování si můžete vyzkoušet se cvičným demo účtem. Pro zřízení demo účtu vyžaduje broker OptionTime vložení alespoň minimálního vkladu, který u OptionTime představuje částku 200 eur. Díky demo účtu si budete moci vyzkoušet obchodování nanečisto za podmínek reálného trhu.

Typy účtů

Včetně výše uvedeného demo účtu vám OptionTime nabízí k obchodování tři různé účty – Premium, Royal nebo Exclusive.

Premium – minimální vklad 200 eur, uvítací bonus 30 % (až 300 eur),

Royal – minimální vklad 1 000 eur, uvítací bonus 50 %,

Exclusive – minimální vklad 5 000 eur, uvítací bonus 100 % (až 2500 eur).

Bonus

U brokera OptionTime můžete získat vkladový bonus, který však získáte až ve chvíli, kdy si o něj zažádáte. Bonus se pohybuje podle vámi zvoleného účtu – u Premium získáte bonus 30 % (maximálně 300 eur), u Royal získáte bonus 50 % a u Exclusive získáte bonus 100 % (maximálně však ve výši 2 500 eur).

Po zažádání vám bude bonus připsán na váš obchodní účet a vy s ním budete moci obchodovat. Peníze z něj však nebudou vaše do té doby, dokud nezobchodujete 40x hodnotu bonusu. Zisky, které vám z bonusu vzniknou, získáte po zobchodování 10x hodnoty.

Vzdělávání a nástroje

Broker vám nabízí i možnost vzdělávání, kterou ocení hlavně začínající obchodníci. I pro zkušené obchodníky je zde však možnost seminářů a webinářů, které zdokonalí jejích obchodní um.

Broker OptionTime je ověřeným brokerem, který nabízí uživatelsky příjemnou platformu poskytovanou i v českém jazyce. Díky licenci od ČNB se stává pro českého obchodníka vhodným brokerem.