SaxoBank recenze

Roku 2002 vznikla dánská společnost Saxo Bank. Tato nová společnost, se po svém vzniku začala zabývat online obchodováním s cennými papíry, světovými indexy, cfd akciemi, měnami, komoditami a v neposlední řadě i dluhopisy. V současné době patří její nabídka obchodních instrumentů k nejširší na trhu.

Co nabízí SaxoBank
Nabízí přes 9000 CFD kontraktů, 182 měnových i exotických párů. Obchodovat zde můžete přes 19 000 akcií na 36 světových burzách. Nabídku pak doplňuje celá řada Futures a opčních kontratků, což ze Saxo Bank dělá opravdového lídra na trhu s online obchodováním.

Pokud tedy hledáte důvod, proč zvolit Saxo Bank, pak je to jednoznačně množství instrumentů, které můžete se Saxo Bank obchodovat. Někomu může vyhovovat i vlastní platforma, kde najednou můžete obchodovat různé investiční nástroje.

Saxobank výhody a nevýhody
SaxoBank vlastní evropskou bankovní licenci, je registrovaná u ČNB a reguluje ji i anglický úřad FCA. Vklady klientů jsou uloženy na separátních účtech a pojištěny proti úpadku brokera do výše 100 tisíc EUR.

SaxoBank má však poměrně vysoké poplatky a spready a k tomu možná pro někoho složitou obchodní platformu. Saxo Bank si dále účtuje poplatek za neaktivitu po dobu 6 kalednářních měsíců ve výši 100$. Ceník aktuálních poplatků naleznete na webu brokera.

Více informací o saxobank.cz

Základní informace o SaxoBank.cz

Web: www.saxobank.cz
Typ brokera: MM/STP
Země původu Dánsko
Minimální velikost pozice: od 0.01 lotu
Spread Variabilní nebo fixní
Podporované platformy: SaxoTrader, SaxoTraderGO
Zákaznický servis: Email, Chat, Telefon
Regulace: FCA, FSA, ČNB
Minimální vklad 2 000$
Možnosti vkladu Bankovní převod, platební karty,
Páka až 1:30
Zajímavost až 36 světových burz na akcie
demo účet Ano zdarma, omezený
Čeština Kompletně v Češtině

S čím můžete obchodovat?

U brokera Saxobank můžete obchodovat s pestrou paletou finančních instrumentů. Společnost se zabývá online obchodováním s akciemi, světovými indexy, měnami, komoditami a dalšími deriváty. Jak již bylo napsáno, její nabídka finančních instrumentů patří jednoznačně k největší na trhu. Obchodovat můžete na dvou různých platformách různých platformách, přičemž základní platformou je SaxoTrader.

Saxobank recenze


Více informací o SaxoBank.cz

Jak začít obchodovat?

Pro začátek si můžete založit demo účet, který je vám poskytnut na časově omezenou dobu 20 dní, na druhou stranu jej získáte zadarmo a můžete si díky němu vyzkoušet obchodování s podmínkami reálného trhu prostřednictvím virtuálního vkladu o výši 100 000 USD. Spolu s demo účtem získáte možnost obchodování široké třídy aktiv za reálné ceny a dedikovanou podporu, pokud byste si něčím nevěděli rady.

Potom, co si platformu vyzkoušíte, nebo vám uplyne doba určená pro obchodování skrze demo účet, si můžete založit vlastní reálný účet.

Obchodování a financování účtů - Typy účtů

U SaxoBank si můžete vyzkoušet demo účet nebo rovnou přejít na reálný účet.

Demo účet – časově omezený na 20 dní, vedený v eurech, zdarma pro každého, možnost vyzkoušet si FOREX obchodování a další finanční instrumenty v reálných podmínkách trhu,

Reálný účet– možnost zvolit ze dvou platforem (každá nabízí jiný typ obchodování, jiné produkty), zdarma, platba za operace s cennými papíry, možnost vedení v české měně. Broker nabízí tři druhy obchodních účtů: Classic, Premium a Platinum.

ÚČET SAXO CLASSIC

Minimální vklad: 10 000 USD.

Kompletní portfolio produktů: 182 měnových párů (včetně stříbra a zlata), 9,000 CFD, 16 CFD na indexy, ETF, akcie ze 36 světových burz, stejně tak jako FX opce, future kontrakty a další deriváty.

ÚČET SAXO PREMIUM

Minimální vklad: 100 000 USD

Kompletní portfolio produktů: 182 měnových párů (včetně stříbra a zlata), 9,000 CFD, 22 CFD na indexy, ETF, akcie ze 36 ​ světových burz, stejně tak jako FX opce, future kontrakty a další deriváty​

Přehled obchodních účtů u SaxoBank.cz

Platformy na obchodování SaxoTrader - SaxoTraderGO

U Saxobank můžete obchodovat prostřednictvím platformy SaxoTrader a SaxoTraderGO (aplikace pro webový prohlížeč a mobilní zařízení). SaxoTrader nabízí aktuální tržní informace a všechny nejmodernější technické nástroje a prvky pro úspěšné obchodování.

Obchodní prostředí v této platformé je plně personalizované, včetně cen, tržních analýz, datových modulů a novinek, technických analýz a grafických funkcí.

Vzdělávání a Semináře

Pro každého obchodníka je tu možnost vzdělávání se skrze semináře a webináře poskytované společností Saxo Bank, broker poskytuje velké množství edukačních materiálů v češtině. Zejména pak formou elektronických knih, nebo video materiálů, které ocení začínající tradeři stejně, jako ti pokročilí.

V současné době také pořádá investiční semináře jak v České republice, tak na Slovensku. Termín těchto seminářů naleznete na stránkách SaxoBank.