xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb

Srovnání brokerů na binární opce

Pokud si chcete založit účet, nebo se jednoduše dozvědět více informací, klikněte na tlačítko „přejít na web“. Nemusíte si zakládat svůj účet hned, někteří brokeři nabízejí také demo účet, abyste si mohli jejich platformu vyzkoušet. Díky tomu si můžete vyzkoušet obchodování s virtuálními penězi. Mnoho brokerů nabízí zdarma různé materiály, třeba e-booky, semináře, abyste se rychleji seznámili s jejich platformou, získali užitečné tipy a mnoho dalšího. Ujistěte se také, že vámi zvolený broker obsahuje vše, co je pro vás k založení účtu prioritní.


Srovnání brokerů podle nabízeného profitu

Jedním z nejhlavnějších faktorů pro obchodníka či investora je profit, který vám vybraný broker nabídne. Trh s binárními opcemi vydělává peníze díky balancování vítězných a prohraných obchodů. Například, broker většinou nabízí 70 - 80% navíc z vyhraného obchodu, ale 100% ztrátu v případě obchodu prohraného, mohou tak vyplácet zisky. Z tohoto důvodu je důležité vzít v úvahu poměr, který vám broker nabídne , ne každý broker má dobré výnosy.

To vám umožní pracovat s kurzy návratnosti, které potřebujete z úspěšného obchodu, pro vypracování vhodné a profitové obchodní strategie. Vždy hledejte brokery, kteří nabízejí alespoň 80% návratnosti z úspěšného obchodu.